Як швидко помити машину


Чому нам доводиться витрачати гроші на найближчій автомийці, якщо ми можемо безкоштовно помити свій автомобіль вдома?! Багато людей наївно вірять, що в автомийці є "спеціаліст з миття машин", але вони помиляються! Маючи необхідні інструменти і ефективно витрачаючи час, миття машини займе зовсім небагато часу!

Для цього Вам знадобляться лише губка для автомобіля, шланг з джерелом води, відро і великий шматок тканини без ворсу або серветки без ворсу.

1.


Перед тим, як почати миття автомобіля, переконайтеся, що у Вас є все, що потрібно і все готово до використання. Мити машину варто в гарну погоду. Краще виберіть затінену майданчик за будинком.

2.


Насамперед наберіть відро води зі шланга. Поки вода набирається, додайте трохи мила для миття машини. Не варто виливати у відро півпляшки рідкого мила, достатньо лише 2-3 пробки цього кошти.

3.

Всього буде кілька циклів миття машини. Насамперед покрийте машину мильною водою з відра, зробити це краще за допомогою губки. Не забувайте про важкодоступні місця - бампера, грати радіатора і інші. Завдяки милу Ви відмиєте стару бруд і уникнете налипання нової бруду в майбутньому.

4.

Процес миття: намочіть мильною водою шматок дрантя. Переконайтеся, що ганчірка добре намилилась і починайте мити машину. Повільно робіть невеликі кругові рухи ганчіркою по поверхні кузова, намагайтеся сильно не тиснути, щоб не пошкодити фарбу. Мийте машину в два етапи, з одного боку, потім з іншого. Інакше, намиливши одну сторону, поки ви будете намалювати другу, перша висохне і доведеться мочити її заново.
{LikeAndRead}

5.

Коли машина намилена, візьміть шланг і обполосніть її водою. Дуже важливо змити з неї все мило, щоб потім не залишилися плями засохлого мила, які потім буде складно відтерти.

6.

Наприкінці візьміть кілька сухих ганчірок і акуратними круговими рухами протріть кузов автомобіля насухо. Не тисніть сильно, щоб потім не довелося підфарбовувати машину. Все, Ваш автомобіль чистий.{/LikeAndRead}