Як вивести неприємний запах від вашого вихованця у вашій машині


Кожен, у кого є собака, добре знає, як вона любить кататися в машині. Це треба бачити, як задоволений пес висовується з вікна машини, розкидаючи по сторонах слюні, мабуть від задоволення. І все б нічого, якщо б через деякий час ваша машина не починала пахнути точно так само, як і ваша собака.

1.


Насправді для того, щоб позбутися неприємного запаху, потрібно зробити всього кілька простих речей. Вам знадобиться пилосос, липкий ролик для чищення матеріалів з тканини, клейка стрічка, вологі серветки і коробка харчової соди.

2.


Для початку вам потрібно пропилососити салон вашого автомобіля. Безумовно, вам краще робити це поруч з будинком, а не на бензозаправці або мийці, щоб виконати все не поспішаючи. Не кажучи вже про те, що вам доведеться пилососити салон ще раз наприкінці цього процесу.

3.

Після того, як ви закінчили пилососити перший раз, візьміть ролик для чищення тканинних поверхонь. Пройдіться роликом по всій поверхні салону для того, щоб зібрати всю шерсть, залишену вашим улюбленим вихованцем. Не забудьте про стелю.

4.

Ось ви вже підійшли до завершальної стадії збирання салону. Тепер вам потрібно відрізати шматок клейкої стрічки (краще широкої) довжиною близько 20 сантиметрів. Склейте кінці стрічки так, щоб клейка сторона дивилася назовні, і у вас вийшов за формою коло. Одягніть його на долоню і «промокніть» ті місця в салоні, де залишилася прилипла шість, яку ролик не зміг прибрати.
{LikeAndRead}

5.

Після того, як ми прибрали всю шерсть і лупа, необхідно нейтралізувати запах. Відкрийте коробку питної соди і рясно посипте по всьому салону, і невелика кількість на килимок. Намагайтеся не трясти сильно коробку, щоб не розводити пил. Закрийте двері і вікна машини і залиште на кілька годин постояти. Краще все залишити її на всю ніч.

6.

Тепер ви позбулися вовни і лупи і вивели неприємний запах в машині. Вам залишилося тільки пропилососити, прибравши всю соду з салону. Після того, як пропилососили, протріть важкодоступні місця салону вологими серветками, щоб видалити весь пил, залишену содою. Тепер вашому дорогоцінному вихованцеві не захочеться розбризкувати слину по всьому салону.{/LikeAndRead}