Як завести машину, якщо ви наповнили бак не тим бензином


Неправильний бензин в баку може нашкодити двигуну машини. Ймовірно, це може призвести до пошкодження всієї паливної системи, а також викликати неполадки в карбюраторі та інших частинах двигуна. По можливості не їздите на цій машині до тих пір, поки не виправите проблему. Ваші подальші дії:

1.


Виявіть проблему відразу. Якщо до цього жодних проблем з автомобілем не було, все буде досить очевидно: двигун не заведеться або затихне незабаром після заправки. Щоб уникнути подібної проблеми, будьте уважні при наповненні бака.

2.


Отримайте доступ до карбюратора і топливопроводу. Це можна зробити, відкривши капот і прибравши корпус очищувача повітря. Щоб зняти корпус видаліть всі гвинти. Таким чином, у вас перед очима буде карбюратор і паливопровід.

3.

Знайдіть два паливопроводу. Один з них спускається на дно паливного бака, інший перебуває у верхній частині бака і повертає невитрачені паливо знову в бак. З'ясуйте, електричний або механічний паливний насос у вас в машині. Відчепите паливопровід, провідний до паливного фільтру. Інший його кінець з'єднаний з карбюратором, від'єднайте його теж.

4.

Злийте паливо з бензобака за допомогою механічного насоса або налийте потрібний бензин в карбюратор, щоб запрацював двигун, і включіть електричний насос. Після зливу по топливопроводу неправильного бензину, залийте потрібне паливо в бак, і нехай двигун виконає один оборот. Це може вийти не з першої спроби. Як тільки двигун заведеться, нехай кілька хвилин пропрацює на холостому ходу, потім вирушайте туди, де вам допоможуть викачати до кінця неправильне паливо.
{/LikeAndRead}