Як замінити клапан рециркуляції відпрацьованих газів


Не забувайте підтримувати справну роботу двигуна шляхом належного догляду за клапаном рециркуляції відпрацьованих газів. Клапан рециркуляції відпрацьованих газів управляє рухом вихлопних газів, забезпечуючи їх охолодження. Вихлопні гази направляються у впускний колектор, де відбувається їх охолодження, що перешкоджає перегріву автомобіля. При взаємодії з вихлопними газами клапан рециркуляції вихлопних газів часто засмічується вуглецем і приходить в непридатність, тому вкрай важливо вчасно замінити клапан. Клапан рециркуляції відпрацьованих газів можна купити в будь-якому автомагазині, а його заміна проводиться в кілька етапів за допомогою мінімального набору інструментів.

1.


Увімкніть гальмо стоянки автомобіля, вимкніть двигун та витягніть ключ запалення. Зачекайте 20 хвилин, поки двигун не охолоне, щоб уникнути опіків під час випадкового торкання його деталей.

2.


Відкрийте капот і знайдіть клапан рециркуляції відпрацьованих газів, який розташований у впускному колекторі двигуна і являє собою невеликий клапан круглої форми. При необхідності, зверніться до відповідної схемою в керівництві з експлуатації.

3.

За допомогою торцевого ключа ослабте болти, що кріплять клапан до опори. Після того як ви послабити всі болти, зніміть їх і відкладіть в сторону, щоб вони не загубилися. Зніміть клапан, витягнувши його з опори. Для цього може знадобитися деякий зусилля.

4.

Розпорошите очищувач карбюратора на опору клапана і видаліть скупчилися нагар і сміття за допомогою дротяної щітки і дрантя. Це полегшить правильну установку і з'єднання нового клапана.
{LikeAndRead}

5.

Вставте новий клапан на місце старого. Встановіть назад болти і затягніть їх торцевих ключем. Закрийте капот.
{/LikeAndRead}