Як заповнити радіатор


Періодично необхідно перевіряти системи охолодження і заповнювати їх, щоб запобігти корозії. Якщо ви не можете час від часу перевіряти радіатор, це може погіршити якість роботи системи охолодження, ваш автомобіль буде нагріватися сильніше, ніж зазвичай, і, можливо, це призведе до пошкодження двигуна. Частина цієї роботи припускає заповнення радіатора.

1.


Переконайтеся, що спускний патрубок радіатора щільно закритий. Якщо ви зняли зливну пробку блоку радіатора під час перевірки системи охолодження, необхідно замінити її зараз і добре затягнути, щоб запобігти витоку рідини при заповненні системи.

2.


Поверніть термостат на максимальну позначку. У більшості автомобілів він розташований в центрі торпеди салону автомобіля.

3.

Послабте випускний гвинт. Він розташований на термостаті. Послабивши цей гвинт зараз, при заповненні радіатора, повітря вийде з системи.

4.

Зніміть кришку і повільно додайте антифриз в радіатор. Продовжуйте заповнення радіатора до тих пір, поки рідина не підійде до випускного гвинту.
{LikeAndRead}

5.

Затягніть випускний гвинт і продовжуйте заповнення радіатора, поки резервуар не заповниться повністю. На резервуарі з антифризом зверху знаходиться позначка «максимум». Залийте антифриз до цієї позначки.

6.

Зніміть кришку з радіатора і заведіть двигун. Охолоджуюча рідина піде через радіатор і почне гріти верхній шланг радіатора.

7.

Вимкніть двигун і дайте йому охолонути, після того як антифриз прокачали через радіатор. У цей момент додайте антифриз до відмітки «максимум».

8.

Стисніть верхній шланг радіатора, щоб випустити все повітря і при необхідності додайте охолоджуючу суміш.

9.

Одягніть кришку радіатора і затягніть її.

10.

Заведіть автомобіль знову, почекайте, щоб він прогрівся, і перевірте, чи немає витоку антифризу.
{/LikeAndRead}