Як зарядити гелевий акумулятор


Більшість акумуляторів зроблені зі свинцю, однак ряд компаній виробляє гелеві акумулятори, які можна розташовувати як завгодно, хоч догори ногами, що дає більше можливостей для установки. Незважаючи на те, що вони являють собою стандартні акумулятори, вам знадобиться зарядний пристрій іншого типу, інакше ви ризикуєте вивести акумулятор з ладу в процесі зарядки.

1.


Відкрийте капот і знайдіть акумулятор. Знайдіть позитивну і негативну клеми. Їх можна визначити за кольором проводки і позначеннями на пластмасових етикетках на самому акумуляторі. Червоний колір і знак «+» позначають позитивну клему, а чорний колір і знак «-» - негативну.

2.


Підключіть червоний затиск зарядного пристрою до позитивної клеми акумулятора, а чорний затиск - від'ємної

3.

Налаштуйте параметри зарядного пристрою для зарядки гелевого акумулятора. Зазвичай для цього використовується ковзний перемикач на лицьовій стороні зарядного пристрою. Підключіть зарядний пристрій до мережі і дочекайтеся зарядки акумулятора. Оскільки ви використовуєте автоматичний зарядний пристрій, після повної зарядки акумулятора зарядний пристрій відключається, щоб не вивести акумулятор з ладу.
{/LikeAndRead}