Як захистити автомобіль від щурів


У зимові місяці, коли пацюки шукають притулок, вони можуть зацікавитися вашим автомобілем. В результаті - пошкоджені деталі, перегризенние дроти, що йдуть до двигуна, електроніці та подібні неприємності. Позбутися від докучливих гризунів нелегко, але можливо. Головне - вирішити проблему своєчасно, так як заміна що вийшли з ладу деталей обійдеться недешево. Якщо ж ви не можете впоратися самі, то скористайтеся послугами фахівців.

1. Приберіть місце стоянки так, щоб навколо не було ніякого сміття. Ви ж не хочете, щоб пацюки оселилися у вашому автомобілі.

2. Гуляйте біля автомобіля з кішками або собаками. Щури ненавидять їх запах. Щоб убезпечити двигун, відріжте трохи вовни у вашої собаки або кішки, і помістіть її під капот автомобіля.

3. Помістіть поруч з автомобілем або під ним пляшечку з аміаком. Щури не люблять цього запаху і, швидше за все, втечуть з цього місця.

4. Помістіть трохи гострого перцю або васабі в місці проживання щурів. Якщо ви виявите, що пацюки жують проводку або інші частини вашого автомобіля, можна нанести перець і васабі просто на них.

5. Ще один спосіб боротьби з пацюками - це крисоловкі і щурячу отруту. Але дані методи боротьби дозволені не скрізь, так що будьте обережні.
{/LikeAndRead}