Як захистити автомобіль від іржі


Іржа може стати причиною серйозних пошкоджень кузова автомобіля, які в свою чергу можуть вилитися в дорогий ремонт. Чим старше стає автомобіль, тим більше ризик появи іржі. Автомобіль може серйозно втратити в ціні, якщо на ньому будуть сліди іржі. Іржаву машину складно продати. Все це змушує пильно стежити за іржею і періодично перевіряти автомобіль, щоб виявити найперші ознаки її появи.

1.


Огляньте найбільш схильні корозії частини автомобіля. До них відносяться колісні арки, крила і передок. Найбільш уразливими ці області робить той факт, що іржа часто з'являється в місцях, де лакофарбове покриття пошкоджено ударами дорожнього сміття.

2.


Зафарбуйте автомобільної емаллю всі знайдені під час огляду автомобіля відколи. Якщо відколи оперативно не оброблені, на них може з'явитися іржа. Якщо у вас немає під рукою підходящої фарби, можете тимчасово скористатися лаком для нігтів.

3.

Зачистіть всі плями іржі. Щоб дістатися до металу, використовуйте для цього наждачний папір з гранулометричним складом Р220. Зафарбуйте вийшла проплешину у фарбі.

4.

Очищення підвіски. Промийте колісні арки і днище автомобіля мийкою високого тиску. Високий тиск водяного струменя гарантує, що ви вилучили всю затверділу бруд. У бруді може зберігатися волога, саме через неї бруд є причиною появи іржі.
{LikeAndRead}

5.

Вимийте килимки. Щоб не допустити появи іржі в зимовий час, знайдіть час, щоб вимити килимки. З взуття на них потрапляють волога і сіль, через які під килимками може утворюватися іржа.
{/LikeAndRead}