Як мити автомобіль


Брудні автомобілі, без сумніву, мають непривабливий вигляд. Ключ до успішної мийці автомобілів - в процесі миття зверху вниз. Прийшли в замішання? Ось кілька простих кроків, щоб ваш автомобіль став схожим на новий.

1.


Виберіть тінисте місце, бажано подалі від дерев, з яких капає сік або падає листя.

2.


Переконайтеся, що всі двері і вікна закриті.

3.

Додайте один ковпачок засобу для миття автомобілів у відро і залийте його на 3/4 теплою водою. Відставте відро у бік.

4.

Змийте водою зі шланга зайву бруд з автомобіля, починаючи з даху і до шин.
{LikeAndRead}

5.

Опустіть губку або махрову ганчірку в відро з мильною водою і намильте дах автомобіля. Змийте мило, коли вся дах буде вимита.

6.

Повторіть ці дії для всіх чотирьох сторін машини, вимиваючи всю сторону повністю, включаючи вікна, крила і шини і змиваючи з них піну, перш ніж переходити до наступної стороні.

7.

Змийте з шланга з автомобіля залишки піни і мильної води на закінчення, після того як ви вимили його з усіх чотирьох сторін.

8.

Візьміть шматок замші або рушник і витріть автомобіль насухо, розклавши рушник на поверхні автомобіля і рухаючи його по поверхні, витріть всі залишилися мокрі ділянки. Починайте витирати машину з даху і опускайтесь вниз до самих шин.

9.

Помийте вікна ганчіркою, просоченою простою водою і витріть їх сухою ганчіркою або щоб вони були більш чистими, використовуйте шматки зім'ятої газети як всередині, так і зовні вікна.

10.

Додатково витріть всі металеві або хромовані частини.

11.

Зробіть прибирання всередині машини, якщо у вас є час.
{/LikeAndRead}