Як мити вантажівка


Тримати вантажний автомобіль в чистоті дуже важливо. Це знижує ризик пошкодження лакофарбового покриття. Навіть якщо ви хороший водій, що накопичуються пил, пісок, сіль (у північних регіонах), гудрон та інша бруд негативно впливають на шар фарби і, зрештою, можуть його зруйнувати. Тому бажано мити вантажівка хоча б раз на тиждень.

1.


Візьміть шланг з низьким напором води. Якщо там є насадка або інший пристрій для посилення напору, зніміть їх.

2.


Рясно полийте вантажівка водою зі шланга. Постарайтеся обробити всю поверхню машини, не залишивши на ній поверхневої бруду.

3.

Тепер вимийте зовнішню поверхню автомобіля спеціальним миючим засобом за допомогою натуральної губки. Миючий засіб для миття легкових і вантажних автомашин має такий склад, що не зашкодить верхній прозорий шар покриття, а м'яка губка не залишить на поверхні подряпин. Різні виробники пропонують різні за складом миючі засоби для автомобілів, так що завжди можна вибрати відповідне. Точне співвідношення в розчині миючого засобу і води визначається концентрацією миючого засобу, тому перед його застосуванням уважно вивчіть інструкцію.

При митті миючим засобом зручніше починати операцію знизу і поступово просуватися вгору. Справа в тому, що не можна дозволяти нанесеному на поверхню розчину повністю висохнути. Якщо ж рухатися знизу вгору, вода буде весь час стікати вниз, зволожуючи лежать нижче і вже оброблені місця. Почніть з якогось одного відсіку (наприклад, з передніх крил, дверей, задніх крил і т.п.) і поступово просувайтеся навколо вантажівки. Намагайтеся видалити якомога більше нашарувань бруду.

4.

Тільки що очищену частина відразу ж рясно полийте водою зі шланга, підтримуючи низький напір. Такий напір дозволить відстежувати, як розчин миючого засобу стікає з поверхні вантажівки, що знижує ризик появи водяних плям. Покінчивши з однією частиною, приступайте до роботи над наступним, просуваючись навколо вантажівки.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви пропустили десь залишки бруду, пилу або гудрону, повторіть кроки 3 і 4.

6.

Розправте безворсовое бавовняну рушник і рівно накладіть його на поверхню, яку треба просушити. Тепер потягніть рушник на себе. Тягніть строго в одному напрямку. Наприклад, якщо ви просушують капот, покладіть рушник впритул до вітрового скла і потягніть на себе. Повторюйте цю операцію, поки капот не стане сухим. Якщо працюєте з дверима, рухайте рушник зверху вниз, до землі.

Коли рушник промокне, замініть його свіжим.
{/LikeAndRead}