Як мити чорний автомобіль


Щоб вимити чорний автомобіль, потрібен особливий підхід. На чорному автомобілі бруд набагато помітніше, а ці кляті розводи, я впевнений, зведуть вас з розуму. Але якщо ви не хочете щотижня віддавати кругленьку суму за миття свого автомобіля на автомийці (насправді тільки за половину оплаченої роботи - працівники рідко роблять все, що зобов'язані), то зверніть увагу на наведену нижче інформацію. Ось як можна вимити чорну машину в домашніх умовах.

1.


Температура. Перш за все, запам'ятайте, що чорний автомобіль можна мити тільки в прохолодний день. Якщо на вулиці спека, то, принаймні, дочекайтеся, поки сонце почне заходити. Частково проблема спеки та чорної фарби пов'язана з тим, що чорний колір дуже активно поглинає сонячні промені, а частково з тим, що розігріта фарба плавиться, і на ній залишаються розводи.

2.


Чистячий засіб. Перш ніж приступати до миття, необхідно підготувати і засіб для миття автомобілів. В ідеалі потрібно приступати до миття відразу після того, як підготуєте все необхідне.

3.

Вода. Іншою поширеною причиною появи цих триклятих розлучень - це бруд, яку ви заталкивается під лакофарбовий шар під час миття. Встановіть на шлангу режим «душ». Сильний струмінь можна використовувати ТІЛЬКИ на шинах. Будьте готові до того, що на миття чорного автомобіля вам доведеться витратити трохи більше часу, ніж зазвичай. Як мінімум двічі обробіть поверхню машини водою зі шланга.

4.

Миття. Одягніть рукавиці та АКУРАТНО починайте мити автомобіль круговими рухами. Натискати не потрібно ВЗАГАЛІ. У результаті з'явиться якась кількість кругових розлучень, проте всі вони будуть на поверхні, де їх можна легко заполірувати. Якщо деякі плями не відчищаються, спробуйте відшкребти їх від фарби пальцями, але не тріть надто сильно - так ви тільки втиснете бруд всередину лакофарбового покриття.
{LikeAndRead}

5.

Сушка. На цьому етапі стане в нагоді замша, вона дуже добре вбирає бруд. Не потрібно терти фарбу, просто злегка торкайтеся до неї. Проведіть замшею вертикально вниз, а потім назад вгору. Зберіть скільки зможете води, а залишилася нехай висохне на повітрі. Не ТРІТЬ машину, щоб вона швидше висохла.

6.

Віск. Полірувати автомобіль воском потрібно точно такими ж, як і раніше, рухами. Натирайте круговими рухами. Для першого заходу візьміть білий віск і поліруйте, поки поверхня не почне блищати. Віск повинен покрити розводи на фарбі і вирівняти їх. Коли віск висохне (це має зайняти близько 10 хвилин), ви повинні будете ще раз відполірувати автомобіль, на цей раз більш інтенсивно, щоб втиснути віск у розводи і отримати, нарешті, початковий чорний колір. Щоб втерти віск у розводи, потрібно несильно втирати (це єдиний раз, коли ви повинні терти) його круговими рухами, поки не разітрете весь віск по поверхні автомобіля. По завершенні операції машина повинна сяяти так само, як вона сяяла, коли ви щоразу віддавали свої кровні гроші цим чайникам з мийки. Ну, тепер ви можете сміливо сказати їм: «ВИ БІЛЬШЕ НЕ ПОТРІБНІ!»
{/LikeAndRead}