Як відкрити двері автомобіля за допомогою вашого мобільного телефону


Якщо ви такий же як і я, то ви регулярно закриваєте ключі в машині. А ви знали, що за допомогою вашого стільникового телефону можна відкрити двері автомобіля? Ну що ж, цією статтею я навчу вас позбавлятися від наслідків забудькуватості, поспіху, стресу і необдуманих вчинків з допомогою вашого стільникового.


1.


У кожного з нас бувають такі дні, коли занадто багато всього відбувається і ми випадково закриваємо ключі в машині. Якщо ви закрили їх, то можете подзвонити додому або ще куди-небудь, де є дублікат.

2.


Зателефонуйте зі свого стільникового на стільниковий того людини. Попросіть того людини натиснути кнопку на пультиком відкривання дверей біля його телефону. Ви повинні стояти приблизно в 30 сантиметрах від машини, коли він буде натискати кнопку. Включіть в вашому стільниковому телефоні режим гучного зв'язку.

3.

Це позбавить вас від зайвих пересувань і виклику евакуатора. Спробуйте це для розваги з друзями або дітьми під час поїздки, або на стоянці. Таким чином ви отримуєте свої ключі.{/LikeAndRead}