Як відполірувати автомобіль


Полірування здатна додати вашому автомобілю блиск, вона може прибрати кругові розводи, видалити невеликі подряпини та інші дефекти поверхні.

1.


Ретельно вимийте свій автомобіль.

2. Спочатку використовуйте полірувальну накладку з великим розміром зерна і сильнішу поліроль.

3. Нанесіть поліроль на поролонову накладку машини для полірування. Наносити поліроль потрібно по колу, ближче до країв накладки.

4.


Встановіть регулятор швидкості в положення 3. Не спрямовуйте полірувальну машину на себе.
{LikeAndRead}

5.

Почніть полірувати з області розміром 5 на 5 см. Щоб рівномірно розподілити поліроль по накладці, ненадовго притисніть накладку до корпусу автомобіля.

6.

Притиснувши накладку до поверхні, увімкніть живлення і обробіть всю обрану область, переміщаючи машинку вліво і вправо. Коли поліроль покриє всю поверхню, справу можна вважати зробленою.

7.

Утримуючи накладку притиснутою до поверхні, збільште швидкість до 5 або 6 одиниць. Переконайтеся, що накладка рівномірно притискається до корпусу автомобіля. Якщо накладка буде розташована під кутом до поверхні, вона почне вібрувати, особливо сильно це проявиться на 6-й швидкості.

8.

Переміщайте машинку з обраної області вліво-вправо, а потім вгору-вниз до тих пір, поки поліроль не стане прозорою. Різні марки поліролі можуть по-різному поводитися. Те, що поліроль починає розшаровуватися, є хорошим знаком, що говорить про те, що робота зроблена (а можливо навіть про те, що ви зайшли занадто далеко у своїх стараннях).

9.

Вимкніть живлення і підніміть машинку.

10.

Зітріть поліроль махрової ганчіркою.

11.

Можете повторити процес з менш їдкою поліролью. Можете використовувати або ту ж накладку, або накладку з більшою зернистістю.

12.

Не забудьте нанести захист для лакофарбового покриття.
{/LikeAndRead}