Як відчистити асфальт від автомобільного масла


Багато автовласників міняють масло в своїх автомобілях кожні 5000 км. І час від часу після цієї процедури на асфальті може залишатися масляна пляма. Але, на щастя, його можна легко і безболісно видалити. Далі ви можете прочитати, як це можна зробити.

1.


Отже, ви поміняли масло, але на асфальті залишилося кілька масляних плям, які непогано б було видалити.

2.


Сходіть в місцевий магазин.

3.

Купуйте там будь абсорбент. Мені доводилося використовувати абсорбент при заміні гарячого масла у своєму гоночному автомобілі.

4.

Повернувшись додому з покупками, візьміть ножиці і виріжте невеликий отвір у верхній частині упаковки, щоб засіб висипалося невеликий цівкою.
{LikeAndRead}

5.

Висипте невелику кількість абсорбенту на асфальт.

6.

Насипавши достатня кількість, починайте вминати ногами абсорбент в розлите масло. Робити це потрібно до тих пір, поки абсорбент повністю не вбере в себе все масло.

7.

Після того, як все масло буде зібрано, беріть віник і змітайте абсорбент в одну купку.

8.

Якщо абсорбент зберіг свій світло-коричневий колір, його можна використовувати ще раз. Тому я рекомендую зібрати придатний абсорбент у відро і зберегти до виникнення потреби в ньому.

9.

Якщо абсорбент став чорним, його можна спокійно викидати. Бажано перед цим зібрати його в один пакет, щоб він не розсипався по всій окрузі, коли з бака забиратимуть сміття.{/LikeAndRead}