Як очистити речі від моторного масла


Використане моторне масло вважається токсичною речовиною, в ньому повно забруднень і шкідливих хімічних речовин, які при попаданні всередину організму або навіть просто при тривалому контакті з шкірою людини здатні привести до серйозних наслідків. Якщо ви пролили моторне масло, постарайтеся якнайшвидше його відчистити. Не забудьте надіти гумові рукавички, щоб захистити руки. Найчастіше розлите моторне масло можна зустріти на узбіччях доріг. Перш ніж напасти на олію з відбілюючим засобом і тим самим повністю зіпсувати зовнішній вигляд свого авто, спробуйте скористатися простим домашнім рішенням, і будьте готові трохи попрацювати руками.

1.


Приготуйте суміш для очищення масла. Одягніть рукавички і влийте у відро води приблизно половину пляшки засобу для миття посуду. Розмішуйте суміш мітлою або віником, поки вона не стане повністю однорідною.

2.


Вилийте приготоване засіб безпосередньо на моторне масло, які ви хочете відчистити. Якщо масло пролито на похилу поверхню і засіб з неї попросту стікає, можете спробувати нанести його за допомогою щітки. При необхідності додавайте ще кошти.

2.

З зусиллям тріть масляна пляма мітлою або віником. Час від часу потрібно буде додавати трохи засобу, щоб масло завжди знаходилося з ним у контакті. Тріть, поки не ототрется всі моторне масло.

4.

Промийте все водою зі шланга. Якщо ви побачите залишки олії, вам, можливо, доведеться ще раз пройтися по ньому щіткою з розчином, що залишився. Коли ви ще раз промиєте все водою, поверхня повинна бути абсолютно чистою.
{/LikeAndRead}