Як підняти машину


Якщо плануєте ремонтувати машину самостійно, то вам необхідно знати, як безпечно її підняти. Якщо зробити це неправильно, то може виникнути небезпечна ситуація. Якщо неправильно поставити домкрат, автомобіль буде нестійкий і можливо впаде на людину, що знаходиться під ним. Якщо ж поставити домкрат не туди, то можна пошкодити дорогі частини і системи машини.

1.


Припаркуйте машину на абсолютно плоскою бетонної поверхні, наприклад на під'їзній доріжці. Не ставте машину на або близько ухилу або обриву.

2.


Заглушите двигун і поставте машину на гальмо стоянки, щоб автомобіль не відкотився.

3.

Очистіть місце проведення робіт і скажіть оточуючим, щоб не підходили близько.

4.

Ознайомтеся з інструкцією виробника і дізнайтеся краще місце для установки підлогового домкрата. У більшості випадків найбезпечнішим місцем для кріплення підлогового домкрата є лонжерон.
{LikeAndRead}

5.

Поставте підлоговий домкрат під автомобіль в рекомендованому місці. Використовуйте підлоговий домкрат з коліщатками з можливістю підйому ваги в 2 тонни.

6.

Працюючи рукояткою домкрата, підійміть автомобіль від землі. Переконайтеся, що домкрат стоїть в стійкому положенні.

7.

Тепер замість домкрата поставте підставний триніжок. Інакше тиск на домкрат може стати занадто великим. Трохи підведіть машину домкратом. Поставте підставний триніжок поруч з домкратом в ту ж позицію. Опустіть машину на триніжок. Приберіть домкрат.
{/LikeAndRead}