Як пофарбувати автомобільний пластик


Після ремонту автомобіля, як правило, виникає необхідність його пофарбувати. Пофарбувати автомобільний пластик зовсім нескладно. Вам знадобляться лише інструменти і знання певної техніки.

Фарбування автомобільного пластику

1.


Запишіть марку, модель, виробника, колір та рік випуску вашої машини і вирушайте в найближчу автомайстерню. Придбайте акрилову емальовану фарбу такого ж кольору, що і ваш автомобіль, банку розчинника, грунтовку і банку захисного лаку для автомобілів.

2.


Поставте машину в гараж або в герметично закривається приміщення.

3.

Мокрою ганчіркою помийте пластикову панель і область навколо неї. Витріть насухо.

4.

Підготуйте пластик до фарбування. Відшліфуйте поверхню дрібнозернистим наждачним папером. Витріть пил рушником. Таким чином, ви підготуєте пластик до фарбування. На відшліфовану поверхню фарба лягає набагато краще.
{LikeAndRead}

5.

Накрийте автомобіль спеціальним покриттям, що захищає від попадання фарби. Виріжте в ньому отвір на кілька сантиметрів більше, ніж розмір пластикової панелі, яку ви збираєтеся фарбувати.

6.

Оклейте малярською стрічкою місце, яке ви збираєтеся фарбувати, таким чином, щоб інша частина поверхні залишилася недоторканою.

7.

Відрегулюйте тиск повітря в компресорі на 4500-6000 р на см2.

8.

Прочитайте в інструкції на банці з фарбою, в якій пропорції слід змішувати фарбу з розчинником для отримання потрібної консистенції. Щоб нанести фарбу тонким шаром, використовуйте спеціальний пістолет-фарборозпилювач. Почекайте 15 хвилин і повторюйте фарбування до тих пір, поки фарба не ляже рівномірним шаром.

9.

Ретельно очистіть пістолет-фарборозпилювач за допомогою розчинника для фарби.

10.

Повторіть описане в пункті 8, але тепер вже використовуючи автомобільну фарбу.

11.

Відкрийте пістолет-фарборозпилювач. Його необхідно наполовину наповнити фарбою і розчинником. Розбавте фарбу розчинником. Після того, як перший шар висохне (а це займе близько 15 хвилин), нанесіть наступний шар фарби з розчинником. Використовуйте спеціальний розпилювач, щоб покрити всю поверхню панелі.

12.

Ретельно очистіть пістолет-фарборозпилювач за допомогою розчинника фарби. Прочитайте інструкцію з використання захисного лаку для автомобіля. Одержаний розчин залийте в ваш пістолет-фарборозпилювач. Нанесіть захисний лак на пластикову панель в три тонких шару.

13.

Почекайте кілька годин, щоб панель висохла. Зніміть захисне покриття і малярську стрічку.
{/LikeAndRead}