Як пофарбувати хромовані автодиски


Ви збираєтеся пофарбувати ваші хромовані авто диски, оскільки їх вигляд залишає бажати кращого? Тоді ця стаття для вас.

1.


З цієї статті ви дізнаєтеся, як пофарбувати хромовані авто диски. Зробити це буде набагато легше, знявши диски з коліс.

2. У вас є два варіанти на вибір:

1) Довірити процес фарбування професіоналам в автомайстерні.
2) Пофарбувати авто диски власноруч, взявши в оренду піскоструменевий апарат і придбавши спеціальні засоби для фарбування. Обов'язково використовуйте респіратор і захисні окуляри.
Перед фарбуванням необхідно повністю зішкребти хром інакше фарба швидко злізе, і ваші колеса візьмуть огидний вигляд.

3.


Після того, як ви повністю видалили хром, промийте колеса з милом, щоб очистити їх від утворилася пилу. Далі у вас є два варіанти подальших дій.
Так званий метод «зроби це сам» має на увазі власне фарбування дисків. Другий варіант - порошкове покриття.
Слід зазначити, що порошкове покриття надійно захищає метал від зовнішніх впливів, але коштує дорожче, ніж емалеве покриття.

4.

На оголені авто диски перед фарбуванням нанесіть рівний шар основи / герметика. Почекайте певний час згідно з інструкцією, щоб основа повністю висохла.После цього нанесіть обрану вами фарбу тонким, рівним шаром. Щоб фарба міцно і рівно лягла, не слід наносити її товстим шаром. Дочекавшись, коли фарба висохне, нанесіть як мінімум два шари прозорого покриття для її закріплення. В якості закріплювача краще використовувати Уретанові покриття, оскільки воно надійніше стандартного емалевого.
{LikeAndRead}

5.

Перед експлуатацією виждіть як мінімум добу, щоб фарба повністю висохла. Майте на увазі, що за бажанням ви можете проявити фантазію і пофарбувати авто диски небудь креативним чином. Все залежить виключно від вашого творчого потенціалу. Насолодитеся результатом! Помилуйтеся, як змінилися ваші колеса!{/LikeAndRead}