Як користуватися зарядним пристроєм для автомобільного акумулятора


Цей спосіб запуску двигуна часто буває необхідний, якщо ви знаходитесь далеко від міста і автомобілів, від яких можна запустити двигун. У таких випадках оптимальний варіант - це взяти з собою зарядний пристрій. Воно допоможе запустити двигун, після чого можна буде проїхати ще від 20 до 140 кілометрів, якщо акумулятор зарядився повністю.

1.


Під час першого використання зарядного пристрою важливо дотримуватися інструкції з експлуатації. Різні типи, моделі та класи зарядних пристроїв працюють по-різному.

2.


Підключення зарядного пристрою до автомобільного акумулятора

Переконайтеся, що акумулятор знаходиться в стійкому положенні всередині тримача. Підключіть плюсової провід зарядного пристрою до плюсової клеми акумулятора, а мінусовій провід - до блоку циліндрів двигуна. Якщо акумулятор не під'єднаний до автомобіля, необхідно під'єднати мінусовій провід до мінусової клеми акумулятора. Пам'ятайте, що плюсова клема має червоний колір, а мінусова - чорний.

3.

Регулювання напруги, сили струму і час зарядки

Напруга залежить від розміру акумулятора, а регулювання сили струму потрібна для постійної подачі в акумулятор певної кількості електроенергії. У деяких моделях зарядних пристроїв може бути включена функція часу зарядки. Заряджати автомобільний акумулятор слід в залежності від подальшого пробігу автомобіля, тобто, для більш тривалих поїздок після зарядки необхідно більше енергії.

Необхідно встановити час підзарядки і стежити за ступенем заряду акумулятора. Вельми корисний буде індикатор заряду акумулятора, який перевіряє прийом акумулятором електроенергії в амперах.

4.

Іноді виникає необхідність у заземленні силового кабелю зарядного пристрою в силовий ланцюг, щоб пристрій працював справно. Це не відноситься до зарядних пристроїв з перезаряджаємими батареями, які заземлюються в ці зарядні пристрої, щоб зберігати струм для подальшого запуску двигуна.{/LikeAndRead}