Як поміняти антифриз в машині


Мною написані кілька статей про догляд за автомобілями. У цій статті я розповім Вам, як самостійно поміняти антифриз в своєму автомобілі, не витрачаючи гроші в автосервісах. У статті описано, як роблю це я. У мене не виникало будь-яких проблем при заміні антифризу.

Якщо Ви купили змішаний антифриз, можете пропустити 2 крок даної інструкції. У другому пункті описано, як зробити суміш для промивання системи охолодження двигуна, якщо в ній ще залишився старий антифриз. Якщо система охолодження порожня, пропустіть другий пункт.

1.


Насамперед прямуйте в автомобільний магазин і придбайте бажаний антифриз. Особисто я використовую антифриз компанії TEXACO, однак Ви можете купити антифриз-якої іншої компанії. Це не має великого значення. Також Вам необхідно точно знати необхідну кількість антифризу конкретно для Вашої моделі автомобіля. Деяким автомобілям потрібно більше антифризу, деяким менше. Один літр залитого в радіатор антифризу перетвориться на два літри. Але про це трохи пізніше.

2.


Повернувшись додому, візьміть 5-ти літрову каністру і заповніть її наполовину антифризом. Об'єм, що залишився заповніть водопровідною водою до країв.

3.

Перед тим, як злити антифриз з радіатора Вашого автомобіля, переконайтеся, що машина холодна, оскільки в гарячому радіаторі антифриз під тиском і може окропити і обпекти Вас, при відкритті радіатора.

4.

Тепер, за допомогою домкрата, підійміть передню частину автомобіля. Для підстраховки краще всього використовувати опору для домкрата, якщо під автомобілем не тверда поверхня (Не бетон або асфальт).
{LikeAndRead}

5.

Я рекомендую знімати кришку радіатора, щоб антифриз краще лився, коли Ви висмикніть затичку знизу машини.

6.

Знайдіть пробку для зливу охолоджувальної рідини з радіатора. Вона дожна бути внизу радіатора. Як тільки Ви знайшли її, встановіть масляне корито, щоб при зливі рідини з радіатора вона текла не так на підлогу, а в корито.

7.

Послабте пробку, щоб можна було спокійно відкрутити її руками.

8.

Постарайтеся не забруднитися з ніг до голови антифризом, коли будете витягувати пробку. Коли витягнете пробку, вся рідина повинна текти легко і швидко.

9.

Далі слід промити радіатор. Вставте шланг з водою в отвір для заливання охолоджуючої рідини і включіть воду. Спостерігайте за витікає водою з радіатора. Як тільки вода піде чиста, можете відключити воду і вийняти шланг. Радіатор промитий.

10.

Тепер Ви можете встановити назад затичку радіатора знизу машини. Протріть насухо ганчіркою верхню частину радіатора, приберіть масляне корито під автомобіля. За допомогою домкрата опустіть кузов автомобіля в попереднє положення. Приберіть домкрат і опору для домкрата.

11.

На цьому етапі Вам слід залити підготовлену суміш антифризу і води (або спочатку змішаний антифриз) в радіатор.

12.

Встановіть назад кришку радіатора і заведіть двигун. Поки працює двигун, охолоджуюча рідина буде циркулювати по системі охолодження. Перевірте систему охолодження на відсутність протікання.

13.

Заглушите двигун автомобіля і дайте йому 5-10 хвилин постояти, поки кришка радіатора не охолоне. Потім знову зніміть її і остаточно долийте антифриз в радіатор.

14.

Про всяк випадок, я завжди вожу з собою каністру з залишками нового антифризу в багажнику своєї машини.{/LikeAndRead}