Як поміняти внутрішню обшивку даху автомобіля


Сьогодні дуже рідкісні випадки, коли важко знайти деталь для заміни для автомобіля. Найчастіше доводиться міняти саме обшивку даху.

1.


Зніміть обробку уздовж країв обшивки за допомогою хрестоподібної викрутки. Якщо на обробці не видно шурупів, значить, вони прикриті спеціальними скобами. Відсуньте обробку звичайною викруткою. Почніть з того шва, де два краї обробки стикаються і повільно просувайтеся уздовж кожної секції, щоб не поламати її.

2.


Зніміть стару обшивку машини і викинете її. Почніть знімати її спереду і потягніть рукою. Якщо її утримують спеціальні затиски або скоби, то перед тим, як зняти її, спочатку видаліть їх за допомогою викрутки.

3.

Огляньте набивання над обшивкою. Якщо вона в поганому стані, замініть її тонким шаром поролону. Щоб прикріпити її до даху автомобіля, скористайтеся адгезивом для автомобілів і дайте йому висохнути. Обріжте зайву набивання звичайним ножем.

4.

Нанесіть адгезив для обшивки на оббивку. Але, перед цим перевірте, щоб він був рівномірно поширений по всій її поверхні.
{LikeAndRead}

5.

Починайте приклеювати обшивку до набивання і адгезиву з задньої частини салону. Просувайтеся вперед, повільно прикріплюючи її і вирівнюючи рукою все зморшки і повітряні мішки. Після того, як прикріпіть її до адгезиву, нагрійте обшивку термопистолетом або феном, щоб вона краще приклеїлася. Невелике нагрівання обшивки також допоможе розгладити зморшки і прибрати невеликі повітряні мішки.

6.

Прикріпіть оббивку знову, але тепер в порядку, зворотному тому, як вона була знята. Якщо для її підтримки використовувалися скоби, перевірте, щоб всі вони були на місці перед прикріпленням оббивки. Якщо потрібно, закрутіть шурупи хрестової викруткою.
{/LikeAndRead}