Як поміняти масло і масляний фільтр у Вашому автомобілі


Незважаючи на те, що багато людей боятися поміняти масло самі, це насправді досить легко. Самостійна заміна масла допомагає зберегти Ваш час і гроші.

1.


Перед тим як почати, важливо переконатися, що у Вас є всі необхідні інструменти. Правильний розмір ключа для олійного пробки і марку масла, яке Вам потрібно використовувати, будуть перераховані в інструкції до Вашого авто. Ви можете знайти потрібний тип масляного фільтра і гайковий ключ у будь-якому магазині запчастин.

2.


Отже, у Вас є всі необхідні інструменти і Ви готові вчинити Вашу першу заміну масла. Настав час приготувати автомобіль. Припаркуйте машину на плоскій поверхні. Якщо у машини низька посадка, Вам потрібно підвести передню частину. Переконайтеся в ретельному фіксуванні задніх коліс. Можна підкласти під них башмак. Потім відкрийте капот і відкрутіть кришку з масляної горловини двигуна. Якщо Ви не знаєте, де вона розташована, шукайте кришку з зображенням маслянки (зазвичай її можна спостерігати зверху двигуна). Після того, як ви відкрутили кришку, дайте двигуну охолонути (приблизно 1:00).

3.

Тепер, коли двигун охолов, можете лізти під машину. Візьміть ємність для зливу масла, храповик і насадку. Подлезет в задню частину двигуна і знайдіть зливну масляну пробку, вона повинна бути на кінці масляного піддону під двигуном. Помістіть ємність для збору масла під зливну пробку і посуньте її трохи назад, тому що масло не буде витікати рівно. Повільно відкручуйте штуцер, масло почне витікати до того, як Ви повністю його відкрутіть. Переконайтеся що Ви дістали штуцер разом з шайбою, і поки Ви їх виймаєте, постарайтеся не впустити їх в ємність з маслом. Дозвольте маслу стекти.

4.

Після того як масло перестало текти, ретельно одягніть шайбу на штуцер і закрутіть назад. Тепер прийшов час дістати масляний фільтр. Ви можете дізнатися, який саме тип фільтра вам потрібен, в місцевому магазині авто запчастин.

Визначте місцезнаходження фільтра в двигуні. Залежно від виробника і моделі, його можна легко чи із зусиллям зняти. Після того, як ви знайшли ваш масляний фільтр, відкрутіть його гайковим ключем і витягніть. Виймайте обережно, тому що там можуть бути залишки олії. Після видалення фільтра і прокладки під нього, злийте масло і відкладіть в сторону, щоб не викинути в сміття. Вийміть новий фільтр з коробки разом з новою прокладкою. Пальцем візьміть невелику кількість старого масла і змастіть прокладку перед тим, як замінити фільтр. Після того, як Ви замінили фільтр, Ви можете почати заливати нове масло.{/LikeAndRead}