Як поміняти масло


Я б хотів на особистому прикладі розповісти, як поміняти масло в автомобілі за кілька простих кроків.

1.


Перше, що вам потрібно зробити для зміни масла - це зібрати всю можливу інформацію про вашому автомобілі. Треба з'ясувати, який обсяг олії необхідний для нього. Знайдіть розташування щупа для виміру рівня масла, кришки масляного фільтра, зливного отвір для масла і самого масляного фільтра. Цю інформацію можна знайти в магазинах автозапчастин, в керівництві з експлуатації автомобіля або в інтернеті на різних веб-сайтах.

2.


За допомогою автомобільного домкрата підніміть машину так, щоб зливний отвір для масла і масляний фільтр виявилися доступні. Поставте ємність для масла під зливний отвір. Відкрутіть пробку зі зливного отвору і злийте старе масло в ємність. Поки масло стікає, відкрутіть масляний фільтр і помістіть його в цю ж ємність.

3.

Після того, як з двигуна вашої машини скло все масло, прикрутіть на місце кришку зливного отвору і встановіть новий масляний фільтр на призначене для нього місце. Приберіть ємність з відпрацьованим машинним маслом з-під автомобіля. Тепер ви можете опустити машину на місце.

4.

Відкрийте капот автомобіля і знайдіть кришку масляного фільтра. Відкрутіть її і через лійку залийте нове масло в двигун. Після того, як ви залили необхідну кількість масла, закрутіть кришку масляного фільтра на місце. Витягніть щуп для вимірювання рівня масла і перевірте рівень масла. Поверніть щуп на місце і закрийте капот.
{LikeAndRead}

5.

Після того, як ви закінчили заміну масла в двигуні вашого автомобіля, вам необхідно утилізувати вироблене машинне масло і використаний масляний фільтр. Більшість магазинів автозапчастин приймають вироблене масло і масляні фільтри. Також ви можете дізнатися, чи приймають їх для утилізації на місцевих автозаправках і в ремонтних майстернях.
{/LikeAndRead}