Як поміняти склоочисники


Заміна зношених двірників (склоочисників) є частиною регулярного технічного обслуговування машини. Це гарантує вам максимальну безпеку на дорозі, особливо якщо ви живете в регіоні, де часто йдуть дощі або сніг. Двірники очищають лобове скло, і таким чином, покращують видимість і запобігають його запотівання. Існує безліч видів двірників, але краще придбати склоочисники високої якості перевіреного виробника. На деякі з них навіть йде довічна гарантія.

1.


Купуйте нові двірники в магазині автозапчастин. У більшості магазинів є звичайні або електронні каталоги, в яких можна знайти інформацію про різні види щіток для склоочисників.

2.


Вийміть старі щітки з важеля склоочисника. Для цього потрібно натиснути на засувку.

3.

Вставте нову щітку в склоочисник. Щоб зробити це правильно, коректний до щітки для певної моделі машини, до якої будуть кріпитися нові двірники.

4.

Потягніть склоочисник у напрямку до капоту автомобіля і вставте нову щітку. Зафіксуйте так, щоб вона не ковзала під час роботи.
{LikeAndRead}

5.

Поставте склоочисник в потрібне положення на лобовому склі. Щоб переконатися, що він був встановлений правильно, запустіть двірники на 10 секунд на повну швидкість.
{/LikeAndRead}