Як поміняти трансмісійне масло


Заміна трансмісійного масла допомагає захистити двигун від зносу і навіть поліпшити роботу машини. Машинне масло захищає внутрішні деталі двигуна, покриваючи тонкою плівкою поверхні, схильні тертю. Поміняти трансмісійне масло, насправді, досить просто. Це може зробити швидко і легко будь механік.

1. Припаркуйте машину на рівні землі і поставте її на ручне гальмо. Якщо машина знаходиться дуже низько, і ви не можете забратися під двигун, тоді поставте машину на підйомник. Заберіться під машину і знайдіть нижню частину маслосборника - прямокутної металевої частини двигуна, яка зазвичай знаходиться перед відсіком двигуна автомобіля.

2.


Знайдіть на Маслозбірники зливну пробку, потім відкрутіть її за допомогою трубного ключа потрібного розміру.

3.


Підставте контейнер для масла під зливну пробку і дайте маслу повністю витекти в контейнер. Коли все масло витече, закрутіть зливну пробку трубним ключем.

4.

На верхній частині двигуна знайдіть масляної фільтр, від'єднайте його від двигуна фільтровим ключем. На його місце поставте новий фільтр, щільно закрутивши його руками, так як ключ може занадто сильно затягнути його і пошкодити мастику.
{LikeAndRead}

5.

Відкрийте капот і відкрутіть пробку маслоналивної горловини на верхній частині двигуна. Залийте в двигун таку кількість масла, яке рекомендує ваш виробник, потім знову щільно закрутіть пробку. Заведіть машину і дайте їй розігрітися протягом декількох хвилин. Потім перевірте масломер, щоб переконатися, що рівень масла в нормі.
{/LikeAndRead}