Як правильно власноруч мити машину


Ознайомтеся з покрокової інструкцією, як правильно вимити машину власними руками, щоб вона була дійсно чистою. Якщо ви дбаєте про вашу машину, то цей спосіб якраз для вас. Можна, звичайно, заїхати і на автомийку, але вона ніколи не дасть такого результату, як ручна робота. Зрештою, автомобіль - одна з найдорожчих покупок і заслуговує належної турботи. Крім того, мити машину власними руками біля будинку - це ще й економія коштів.

1.


Облийте автомобіль великою кількістю води, щоб змити весь бруд і пісок. Це робиться для того, щоб піщинки не подряпати фарбу, коли почнете мити губкою або ганчіркою. Також змийте весь бруд в поглибленнях під крилами.

2.


Змішайте холодну воду і автомобільний шампунь, слідуючи інструкціям на етикетці.

3.

Використовуючи спеціальні рукавиці для миття або м'яку тканину, вимийте автомобіль в наступному порядку. Після того як вимиєте кожну ділянку, сполосніть водою, щоб видалити піну. Це також трохи сповільнить висихання машини, щоб не залишилися плями й розлучення.

Почніть з даху, потім вітрове скло, потім бічні скла і потім заднє скло.

Після цього вимийте капот і передній бампер, багажник і задній бампер.

Потім вимийте бічні частини машини, починаючи з передніх крил і закінчуючи біля багажника (починати можна як з лівого, так і з правого боку).

У цей час не мийте самі нижні частини, щоб не зібрати там пісок і не подряпати фарбу.

Поверніться до передньої частини машини і ще раз вимийте бампер, потім задній бампер і, нарешті, бічні частини з кожного боку автомобіля.

Також вимийте номерні знаки або те, що їх покриває.

Намочіть паперові рушники у відрі і добре вимийте навколо крил.

Викидайте рушники, як тільки в них починає накопичуватися бруд і пісок. Візьміть новий рушник і, зануривши його у відро, вимийте колеса і фронтальні частини покришок.

4.

Грунтовно сполосніть машину і витріть насухо махрової тканиною або спеціальними рушниками в тому ж порядку, в якому ви її мили. Отже, ви освоїли спосіб миття машини власними руками і тепер можна зробити пару кроків назад і захопитися чистим сяючим автомобілем.{/LikeAndRead}