Як привести в порядок автомобіль, якщо під час дощу вікно залишилося відкритим


Пішов дощ, а бокове вікно залишилося відкритим? Варто було Вам відкрити двері, і в ніс вдарив затхлий запах? Перше що слід зробити: забратися в салоні і загнати машину в гараж!

Що можна зробити, щоб врятувати салон:
- можна звернутися для ремонту до професіоналів;
- можна згадати, що машина була застрахована від збитку, нанесеного водою;
- можна все виправити самостійно.

Що потрібно робити, щоб усунути шкоду.

1.


Як відомо, профілактика набагато дієвіше лікування. Переконайтеся, що щітки склоочисників в справному стані, а у засоби для відштовхування води не вийшов термін придатності. Встановіть бічні дефлектори на вікна і приберемо, нарешті, в гаражі, щоб можна було заганяти в нього машину.

Якщо бічні вікна несправні і не піднімаються - відремонтують їх! Продайте фамільні коштовності або улюблену гітару - але вікна до наступного зливі повинні працювати нормально. Багато страхових компаній здійснюють ремонт бічних стекол по страховці - у разі необхідності зателефонуйте своєму страховому агентові, щоб він включив цей пункт у договір.

2.Волога оббивка салону пахне, як старий брудний носок? Біжіть в найближчий господарський магазин і купуйте знищувач запаху, який зможе впоратися навіть із запахом диму і цвілі. Якщо такого знайти не вийде, купіть професійний засіб для видалення цвілі. Щоб не завдати собі шкоди, коли будете його використовувати, одягніть гумові рукавички.

Але найпростіше звернутися до професіоналів, щоб вони відчистили крісла та оббивку салону. Поїдьте в кращу місцеву автомийку, Вам, звичайно, доведеться заплатити, зате Ви отримаєте свій автомобіль без натяку на неприємний запах. Переконайтеся, що персонал буде використовувати знищувач запаху. Відправляйтеся туди прямо зараз і будьте готові до того, що автомобіль доведеться залишити на день або два.

3.

Щоб почистити все самостійно, дотримуйтесь інструкцій:

Демонтуйте просякнуті водою сидіння та килимки. За допомогою екстрактора видаліть всю воду з салону. Екстрактор Ви зможете взяти напрокат майже в будь-якому спеціалізованому магазині. Якщо знайти його не вдалося, можна скористатися підходящим для цього пилососом. Пристрій для чищення килимів Rug Doctor не тільки видалить з килимків і оббивки салону весь бруд, але ще й не намочить їх при цьому.

4.

Щоб відчистити крісла, використовуйте засіб для видалення цвілі. Переверніть крісла догори ногами і залиште в такому положенні до повного висихання. Якщо є можливість, занесіть крісла в будинок у саму теплу кімнату - там вони висохнуть набагато швидше. Не встановлюйте крісла, поки не переконаєтеся, що вони повністю висохли. Щоб запобігти появі іржі, пофарбуйте всі болти.

Якщо крісла мокрі настільки, що врятувати їх не представляється можливим, подумайте, може бути варто купити нові у Вашого автодилера. Іншим способом вирішення проблеми є заміна оббивки, яку можна купити в автомобільних магазинах або через спеціалізовані журнали.
{LikeAndRead}

5.

Після повного висихання сидінь і килимків переконайтеся, що не залишилося неприємних запахів. Будь-які залишилися запахи можна усунути за допомогою знищувача запахів, як це описувалося у другому кроці. Зайдіть в господарський магазин.

Перш, ніж встановлювати сидіння та килимки, упевніться, що на підлозі немає слідів іржі. Обробіть всі поверхні засобом проти іржі. Якщо Ви впевнені, що наслідки дощу усунені, можете ставити крісла та укладати килимки.{/LikeAndRead}