Як перевірити масло в коробці передач


Своєчасна заміна масла в коробці передач автомобіля дуже важлива. Можливо, ви помічали колись, що передачі перемикаються якось не так. Цілком можливо, що причина цього - несвоєчасна заміна масла. А перевірити, чи потребує ваш автомобіль в заміні масла в коробці передач, дуже просто і легко. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції і швидкості будуть перемикатися легко, а знос коробки передач буде менше.

1.


Перш за все, необхідно з'ясувати, який вид масла вам необхідний. Це ви можете дізнатися з інструкції до вашого автомобіля.

2.


Після того, як ви визначилися з маслом, поставте машину на рівному майданчику, заведіть двигун і дайте попрацювати на холостому ходу. Відкрийте капот і знайдіть щуп коробки передач.

Щуп рівня масла коробки передач може бути промаркований, якщо ні ... Звичайно він найменший з щупів. Знайшли? Витягуйте його.

3.

Огляньте щуп і перевірте рівень масла. Якщо він на рівні «повний», ймовірно вам не варто додавати масло взагалі. Якщо ж масла менше - долийте ... Однак, якщо ви виявите, що масла занадто мало, можливо, у вас є витік, її слід знайти і усунути, як можна швидше.

4.

Перевіривши рівень, зверніть увагу на стану масла. Воно повинно мати червонувато-коричневий колір і бути прозорим. Далі витріть щуп чистою ганчіркою. Якщо масло чорного кольору або в ньому є чорні вкраплення, слід відігнати машину в сервіс на перевірку. Також слід перевірити машину в майстерні у разі, якщо масло має горілий запах.
{LikeAndRead}

5.

Після перевірки та доливання масла до потрібного рівня не забудьте вставити щуп назад і закріпіть його.
{/LikeAndRead}