Як самостійно полагодити автомобіль


У Вас коли-небудь були проблеми з автомобілем? Тоді Ви знаєте, що будь-які несправності - це витрачені на послуги сервісного центру гроші. Якщо Ви не знаєте, як ремонтувати автомобіль, ми опишемо кілька способів, за допомогою яких Ви самі зможете привести його в порядок і заощадити гроші на сервісі.

1.


Навіть якщо Вам потрібно всього лише замінити масло, знайдіть попередньо серед своїх друзів і знайомих того, кому вже доводилося займатися ремонтом. По-крайней мере, вони зможуть підказати, якщо Ви будете щось робити невірно. Ну і вже звичайно, їм не потрібно буде платити стільки, скільки автомайстерні.

2.


Розпитайте всіх знайомих, може бути, у них є ті, хто зможе допомогти у Вашій ситуації.

3.

Зайдіть в найближчий магазин автозапчастин. Нерідко співробітники магазину можуть підказати, у чому ймовірна причина неполадок. Іноді вони навіть готові показати, як потрібно міняти технічні рідини, самі допоможуть Вам у цьому, а гроші візьмуть тільки за вартість самих рідин.

4.

Продавець може перевірити справність тієї чи іншої деталі і в разі необхідності повідомить Вам, що потрібно замінити. Якщо він не дуже зайнятий, можна попросити його замінити потрібну деталь на Вашому авто, або хоча б показати, як це робиться. Все, звичайно, залежить від конкретної людини. В обов'язок продавців не входить ремонтувати машини своїх клієнтів.
{LikeAndRead}

5.

Купіть, візьміть в бібліотеці або знайдіть в Інтернеті довідники з ремонту автомобіля. У них Ви знайдете багато інформації, як здійснюється ремонт тієї чи іншої системи.

6.

В Інтернеті на спеціалізованих сайтах поставте запитання професійним автомеханіком, в чому може бути проблема у Вашому випадку. Якщо Ви з механікою на «ти», після пояснення Ви все зможете зробити самостійно, так що платити за роботу не доведеться.{/LikeAndRead}