Як зробити пральний порошок


Пральний порошок має безліч застосувань у побуті, таких як: прання білизни, миття посуду, прибирання кухні та ванної. Це не тільки універсальний, але і дуже ефективний і швидкий спосіб. Пральний порошок легко зробити самостійно з декількох предметів домашнього господарства. Більшість інгредієнтів можна купити в продуктовому магазині, за винятком карбонату натрію. Пральна сода, або карбонат натрію, відрізняється від харчової соди і доступна в Інтернеті або в спеціальних магазинах.

1.


Розігрійте духовку приблизно до 105 градусів Цельсія.

2.


Потріть три шматки кастильського мила у велику миску або використовуйте кухонний комбайн. Використовуйте середню величину терки.

3.

Розкладіть терте мило по всьому листу. Поставте в духовку на годину, поки мило повністю не висохне, так, щоб шматочки тертого мила легко ламалися і розшаровувалися.

4.

Змішайте пластівці мила, пральний порошок і піроборнокіслий натрій з харчовою содою і миючим засіб у восьмилітровим відрі.
{LikeAndRead}

5.

Закрийте відро і зберігайте порошок в сухому, прохолодному місці. Розподіляйте совочком або столовою ложкою.{/LikeAndRead}