Як злити моторне масло


Масло є одним з найбільш важливих факторів, необхідних для підтримки двигуна в справному стані. Мало того, що масло змащує всі внутрішні деталі двигуна, воно також містить у собі миючі присадки, які його чистять. З плином часу ефективність моторного масла знижується, тому його потрібно час від часу міняти. Злити масло з двигуна досить просто, проте, при цьому потрібно дотримуватися запобіжних заходів.

1.


Поставте автомобіль на рівну поверхню і вимкніть двигун. Зачекайте кілька годин, щоб дати мотору час охолонути - гаряче масло може обпалити вас.

2.


Підніміть перед автомобіля на домкраті, потім поставте під раму автомобіля страхують підпори і опустіть автомобіль на них.

3.

Під зливний пробкою, розташованої на дні піддона картера, поставте піддон для збору випливає масла.

4.

За допомогою гайкового ключа відкрутіть зливну пробку і дайте маслу повністю стекти в піддон.
{LikeAndRead}

5.

Піддон повинен стояти безпосередньо під масляним фільтром. Положення фільтра в різних двигунах може бути різним, але, як правило, він знаходиться в передній частині двигуна, або ліворуч, або праворуч. Зовні фільтр схожий на жерстяну банку від напою.

6.

Візьміть гайковий ключ і починайте крутити масляний фільтр проти годинникової стрілки. Крутите, поки він не відокремиться від двигуна.
{/LikeAndRead}