Як змінити колесо для жінок


Незважаючи на прагнення мати при собі мобільний телефон, дуже часто жінка може виявитися безпорадно стоїть на узбіччі дороги зі спущеним колесом. Коли це вперше трапилося зі мною, я подумала: "Я незалежна жінка, впораюся сама". Зрештою, мені вдалося дотягнути до найближчого будинку, підстрибуючи на місці і ледве штовхаючи цю чортову штуку, що саме по собі виявилося дивним.

Але, дамочки, не бійтеся! Озброївшись мантрою "Право-затягуй, ліво-відкручують" і цими такими чудовими інструментами, як важіль і болт, про які ми дізналися ще в початковій школі, ви станете гідним здобувачем на місце в команді техніків Формули 1! Ну і як мінімум зможете поміняти колесо без допомоги чоловіка.

1.


Перш ніж у Вас коли або спуститися колесо, дуже важливо дізнатися свій автомобіль трохи краще. Відкопайте автомобільну інструкцію з гори пакетів від кетчупу, серветок і тампонів і прочитайте інструкцію по зміні колеса. Знайдіть необхідні вам запасну шину, домкрат і монтування. Переконайтеся, що їх легко дістати у разі потреби. Давайте підтримувати в багажнику порядок. Ознайомтеся, як працювати домкратом і знайдіть в інструкції, як правильно його потрібно встановлювати. Також я б порекомендувала покласти в багажник робочі рукавички, пару "башмаків" для коліс і шматок металевої труби від напів-до метра завдовжки, щільно надівається на домкрат. До речі, якщо ви хочете захистити одяг від бруду на шині, в магазині лакофарбових матеріалів можете придбати одноразові паперові комбінезони.

2.


Якщо здається, що у вас лопнуло колесо, згортайте на узбіччя, де земля "тверда й рівна" і де ви можете проїхати трохи далі від дороги. Зупиніть машину, поставте на ручне гальмо і включіть ліхтарі аварійної зупинки.

3.

Дістаньте ваше обладнання: запаску, домкрат, монтування, трубу, "башмаки" для коліс і рукавички. Одягніть робочий комбінезон і рукавички, якщо вони у вас є. Поставте "башмаки" діагонально з двох сторін колеса, протилежної лопнули. Наприклад, якщо у вас лопнуло колесо з боку водія, то "башмаки" поставте з боку пасажирського місця, і навпаки.

4.

Мій досвід приходив до мене з працею ... зніміть покришку і звільніть гайки * перед * тим, як будете піднімати автомобіль, ох! Якщо ви підніміть машину, колесо почне крутитися, коли ви спробуєте послабити гайки. У магазинах для затягування болтів використовуються пневматичні інструменти, і, тому, вручну їх відкрутити дуже складно. Але за допомогою труби на кінці монтування в якості важеля, будь-яка дівчина зможе впоратися з цими болтами. Пам'ятайте заповітну фразу: Право-затягуй, ліво-відкручують. Відкручуйте болти, пропускаючи один через один поки не пройшлися по колу всього колеса.
{LikeAndRead}

5.

Прийшов час піднімати автомобіль. У вашій автомобільної інструкції показано правильне положення домкрата. Ви здивуєтеся тому, як легко можна підняти машину ... домкрат працює як важіль, що робить роботу навіть для самої жіночною дівчини досить простий. Підніміть автомобіль на висоту, достатню для того, щоб зняти стару і поставити запасну шину.

6.

Приберіть всі болти і покладіть їх у надійне місце, потім зніміть шину.

7.

Поставте запасну шину, повітряний клапан не повинен бути закручений. Болти потрібно прикручувати так само - чергуючи, поки не закінчите все колесо.

8.

Опустіть автомобіль і затягніть болти сильніше за допомогою монтування.

9.

Приберіть інструменти, покришку і шину в багажник. Якщо вам важко підняти шину, спробуйте прибрати її подалі від дороги, щоб потім приїхати з помічниками і забрати.

Вам знадобиться змінка, тому не забудьте, де залишили колесо!{/LikeAndRead}