Як прибрати наклейки і етикетки з автомобіля


Припустимо, ви тільки що купили старий автомобіль і хочете видалити наклейку з вітрового скла, або ви передумали з приводу емблеми на вашому бампері, яку ви нещодавно приклеїли. Не хвилюйтеся, є кілька способів видалити їх, і вони не зашкодять вашому автомобілю. Все, що від вас потрібно - це трохи терпіння і кілька легко доступних засобів. У цій статті ми опишемо, як видаляти такі наклейки з вашого автомобіля.

1.


Акуратно відривайте наклейку, повільно і обережно, щоб не порвати її. Краще всього зробити це теплим сонячним днем, тому що висока температура трохи розплавить склеюючою прошарок і вона стане м'якше.

2.


Використовуйте фен, щоб нагріти наклейку або емблему. Включіть фен на слабкий режим і тримайте на невеликій відстані від наклейки. Слідкуйте за тим, щоб не пошкодити фарбу, яка теж піддається нагріванню від фена.

3.

За допомогою спеціального розчинника видаліть залишилися шматочки наклейки і клейового плями. Якщо не виходить, то передохніте і ще раз прочитайте інструкцію від виробника.

4.

Використовуйте лезо для бритви, щоб акуратно видалити наклейку зі скла. Будьте обережні і не поріжте. Ніколи не використовуйте лезо для видалення наклейок з пофарбованих поверхонь, інакше ви пошкодите фарбу.
{LikeAndRead}

5.

Використовуйте пластиковий шпатель або скребок для видалення наклейок, але будьте вкрай обережні і не зашкодить поверхню.

6.

Скористайтеся поліруючим засобом, щоб остаточно позбутися натертого плями. Різні люди радять різні засоби, тому вибирайте те, яке вам більше подобається. Ви також можете натерти поверхню до блиску за допомогою воску, після того як видаліть наклейку.{/LikeAndRead}