Як збільшити економічність автомобіля


Кожне покоління власників автомобілів страждає від підвищення цін на бензин і знає, як це впливає на їх пересування. Як тільки знижується собівартість подорожі, люди купують великі транспортні засоби. І, навпаки, при підвищенні цін на подорожі споживачі купують економічні транспортні засоби, які вимагають менше бензину.

Але і зараз ви зможете збільшити ефективність споживання палива вашим автомобілем без того, щоб міняти великий на менший. Ви можете підвищити ефективність витрати палива за допомогою простих засобів обслуговування і деяких технік водіння, які допоможуть вам їздити швидше, далі і довше на тій же кількості бензину, скільки б він не вартував.

1.


Заповніть бак і їдьте. Ви повинні розрахувати середня витрата палива на кілометр шляху. Просто зверніть увагу на різницю в показаннях одометра, коли бак повний, і коли він майже порожній. Також є сенс подумати про паливних присадках, які зменшують загальний витрата палива. Вам необхідно знати, скільки вміщує ваш автомобіль, щоб розрахувати загальний кілометраж на кількість бензину. Наприклад, при проїзді 380 км на 45 літрах витрата буде близько 12 л/100 км. Розраховуйте на покращення цього показника, коли все буде зроблено.

2.


Замініть старий повітряний фільтр на модернізований, з високою пропускною здатністю повітря: такі, наприклад, випускаються компанією з виробництва повітряних фільтрів K & N. Комплект може також включати новий повітрозабірник і фільтр, що сприяють підвищенню ефективності споживання палива в будь-якому двигуні внутрішнього згоряння. Щоб замінити фільтри, від'єднайте повітряну коробку, видаліть старий фільтр і замініть новим.

3.

Від'єднайте акумулятор від електричної системи автомобіля. Відключіть і приберіть червоний дріт від акумулятора. Відключіть і приберіть свічки запалювання й проведення до них. Від'єднуйте послідовно, щоб не переплутати дроти. Перед тим, як змінити свічки запалювання, знайдіть відповідний зазор для електрода і виміряйте, використовуючи розширювач. Збільште зазор при необхідності і замініть старі штепселі на нові.

4.

Злийте старе моторне масло, через спеціальний кран, який прикріплений до контейнера для масла. Старе масло необхідно злити в спеціальний контейнер, щоб потім віднести його до магазину авто-товарів для переробки. Видаліть старий масляний фільтр і замініть новим, покращеним, який допомагає охолодити масло і стежить за підвищенням рівня рідини. Для кращої роботи двигуна, залийте масло високої якості. Перш ніж закінчити роботу, перевірте, щоб всі заглушки фільтру були щільно затягнуті.
{LikeAndRead}

5.

Прибирайте з машини все зайве і стежте за тиском у шинах. Через цих двох аспектів втрачається в середньому до 35% ефективності згоряння палива. Приберіть з транспортного засобу весь зайвий сміття і те, що додає вагу. У деяких автомобілях знаходиться до сотні кілограмів зайвого вантажу, який зменшує ефективність витрати палива. Візьміть до уваги і забезпечте однаковий тиск в шинах, підкачуючи їх щодня або раз на тиждень. Їзда з правильно накачаними колесами дає відмінний результат і перетворює невигідний в роботі транспорт в паливозберігаючі автомобіль, який може довго їздити на одній заправці. Перехід з 12 на 9 або 9 л/100 км цілком можливий.{/LikeAndRead}