Як видалити анодне окислення


Деталі багатьох автомобілів покриті анодним окисленням, яке утворює захисний шар. Покриття може бути будь-якого кольору, проте багато хто воліє вид чистого металу. Анодне окислення досить важко видалити, не залишаючи на металі розмивів. До того ж, чистий метал може потемніти. Хоча деякі хімічні засоби і є ефективними, проте їх використання може становити небезпеку. Тому таке очищення краще залишити професіоналам. Ті ж, хто збираються проводити чистку самостійно, можуть скористатися більш безпечним методом.

1.


Зачистіть анодовану деталь денатурований спирт. Закріпіть деталь у пластиковому контейнері так, щоб вона не стосувалася дна контейнера. Обробіть деталь очищувачем.

2.


Переконайтеся, що деталь закріплена міцно. Залиште деталь, оброблену очищувачем, на термін від 3 до 10 хвилин. При цьому вам необхідно ретельно стежити за тим, чи не потемніла чи деталь. Ретельно промийте деталь водою. Потемнілі ділянки затріть шкіркою.

3.

Прочистіть анодовану деталь зубною щіткою і засобом для миття посуду. Помістіть деталь в скляну глибоку жароміцну ємність. Відкрийте вікна і включіть витяжку.

4.

Розпорошите на деталь засіб для чищення кухонних плит. Зачекайте 3 хвилини, потім промийте деталь водою і затріть зубною щіткою. При необхідності повторіть процедуру.
{LikeAndRead}

5.

При бажанні деталь можна відполірувати для додання додаткового блиску.
{/LikeAndRead}