Як видалити надлишки фарби


Якщо ви залишаєте машину під час фарбування не в майстерні, то на ній може утворитися зайвий напилю - оверспрей. Фарба для автомобілів виготовляється з акрилової емалі або поліуретану. Деякі люди використовують глину, щоб видалити надлишок фарби, але його також можна видалити наждачним папером і водою.

1.


Додайте 1 чайну ложку засобу для миття посуду в 7 л води. Перевірте, щоб у воді або на наждачним папері не було бруду, потім занурте її у воду.

2.


Злегка протріть наплив вологою наждачним папером. Продовжуйте терти, поки не видалите його, але намагайтеся не здерти верхній шар фарби.

3.

Нанесіть полірувальний склад на полировщик, обробляючи за раз невеликі частини. Втирайте складу в поверхню машини. Швидкість полірувальника повинна бути 1500 оборотів в хвилину. Злегка відполіруйте машину. Якщо потрібно, почистіть або поміняйте подушечки полірувальника. Нанесіть поліруючу мастику на гострі складки і краю фарби, відполірувати які можна легко. Щоб видалити розводи, використовуйте віконну мастику і м'яку ганчірку. Намагайтеся, щоб на машину не потрапляли прямі сонячні промені, поки ви не завершите роботу.
{/LikeAndRead}