Як подовжити життя автомобіля


Мені завжди хотілося отримувати максимальний кілометраж від моєї машини, при мінімальній витраті грошей на це, і вам, ймовірно, теж. Після 35 річного стажу автомобіліста, стали очевидні деякі речі, які ведуть до передчасної загибелі машини.

1.


Міняйте масло і маслений фільтр кожні 5000 км. Завжди використовуйте рекомендований виробником вид олії, який вказаний в керівництві користувача.

2.


Замінюйте антифриз кожні 30 000 км. І знову ж, використовуйте тільки той антифриз, який рекомендує виробник.

3.

Міняйте паливний фільтр кожні 30 000 км.

4.

Ремінь приводу газорозподільного механізму (ремінь ГРМ) необхідно міняти кожні 130000 км. Очікуваний термін служби для більшості ременів ГРМ становить від 130 000 км до 145 000 км. Не чекайте, поки він порветься, тому що ви ризикуєте погнути клапана двигуна і зіпсувати поршень.
{LikeAndRead}

5.

Якщо прийшов час міняти ремінь приводу газорозподільного механізму, замініть разом з ним і ваш водяний насос. У більшості випадку водяний насос знаходиться біля ременя ГРМ, і якщо ви заміните їх одночасно, ви можете заощадити трохи грошей на оплаті праці.

6.

Міняючи масло через кожні 50 000 км, перевіряйте всі шланги і ремені. Усувайте відразу будь-які ознаки неполадок.{/LikeAndRead}