Як встановити спойлер на автомобіль


Установка спойлера на ваш автомобіль являє собою відносно простий спосіб оттюнінговать його. Якщо у вас є основні навички механіка, ви можете встановити його самостійно. Спойлери бувають різних видів і форм. Головне, щоб він підійшов до багажника вашого автомобіля.

1.


Виміряйте довжину і ширину кришки багажника. Зверніть увагу на дужки внутрішньої сторони кришки, що допоможе вам визначити, де встановити спойлер.

2.


Купуйте спойлер. Необхідно, щоб він був зроблений спеціально для вашого автомобіля. Самостійно виміряйте його, щоб переконатися, що спойлер дійсно підходить туди, куди ви збираєтеся його встановити.

3.

З'єднайте підпірки спойлера. Ретельно затягніть всі болти, які кріплять спойлер до підпірок.

4.

Позначте отвори зовні багажника, де ви збираєтеся встановити спойлер. Переконайтеся, що спойлер повернутий в потрібному напрямку.
{LikeAndRead}

5.

Просвердлите отвори через верхній металевий шар багажника і метал внизу. Спочатку зробіть отвори менше, ніж необхідно. Поступово свердлити отвори більше, поки вони не стануть підходящими для болтів. Коли закінчите, пропилесосьте металеву стружку.

6.

Відшліфуйте внутрішні частини отворів слабкий шліфувальної машинкою. Пофарбуйте їх, щоб запобігти утворенню іржі.

7.

Прикріпіть спойлер на багажник. Для цього вам знадобиться допомога друга. Не забудьте покласти шайби на місце, перш ніж затягніть болти. Спойлер не повинен бовтатися. Переконайтеся, що на всі болти доводиться рівна навантаження.
{/LikeAndRead}