Як чистити хром


У класичних автомобілях і мотоциклах завжди багато хрому. І щоб зберегти ідеальний зовнішній вигляд цього хрому, його потрібно регулярно чистити. Хороша новина в тому, що для цього не потрібно багато часу і регулярне чищення не буде коштувати вам цілого стану - швидше за все, у вашому кухонній шафі є все необхідне.

1.


Змочіть звичайну м'яку тканину колою і протріть всі хромові деталі, щоб видалити з них прилипли забруднення: бруд, комах і масло. При необхідності підливайте ще коли. Промийте все водою і витріть насухо рушником.

2.


Змішайте в мисці приблизно 30 грам оцту з трьома столовими ложками харчової соди. З'явиться піна і бульбашки, це абсолютно нормально. Візьміть м'яку тканину і протріть круговими рухами всі хромовані деталі. Промийте водою і протріть насухо.

3.

Одягніть гумові рукавички і вилийте в 20-літрове відро з теплою водою невелику кількість нашатирного спирту. В черговий раз візьміть м'яку тканину і обробіть всі поверхні. Обполосніть чистою водою і відполіруйте м'якою тканиною.

4.

Візьміть чистячу губку, змочіть її колою і протріть хром круговими рухами. Промийте водою і насухо витріть.
{LikeAndRead}

5.

Налийте на м'яку тканину трохи дитячого масла і гарненько натріть все хромовані поверхні. Всі хромовані деталі почнуть сяяти і блищати, а, крім того, олія корисна для ваших рук.
{/LikeAndRead}