Як водити машину


Деякі люди думають, що навчання водінню автомобіля - це захоплюючий досвід. Але перш ніж починати вчитися їздити, потрібно врахувати багато факторів. Керування автомобілем в першу чергу означає відповідальність. У ваших руках опиняються життя багатьох інших людей. Адже крім свого життя, ви піддаєте ризику ще й життя своїх попутників, а також всіх інших учасників руху. Так що, перш ніж сідати за кермо, ви повинні бути впевнені, що знаєте, як правильно водити автомобіль.

1.


Знайдіть кого-небудь, що зможе навчити вас всьому необхідному. Багато молодих людей проходять водійські курси в навчальних закладах. Навіть якщо ви вважаєте, що знаєте все про водіння автомобіля, не полінуйтеся піти вчитися. Це тільки поліпшить ваші водійські навички.

2.


Щоб завести машину, вставте ключ в замок запалювання. Найпростіше почати вчитися їздити на автомобілі з автоматичною коробкою передач, але цілком можна вчитися і на машині з ручною. Але все ж краще спочатку освоїти ази водіння на машині з автоматичною коробкою.

3.

Перемістіть важіль коробки передач в положення D або R, залежно від ситуації. Якщо ви припаркувалися, то, щоб виїхати на дорогу, вам може знадобитися трохи здати назад. Якщо ви вже на трасі, тоді вам потрібно положення D, щоб почати рухатися вперед.

4.

Перевірте, чи є перешкоди по напрямку руху - про всяк випадок тримайте ногу на педалі гальма. Перш, ніж рушати, озирніться за допомогою дзеркал заднього виду.
{LikeAndRead}

5.

Увімкніть поворот, щоб інші автомобілі могли бачити, який маневр ви збираєтеся зробити. Перенесіть ногу з педалі гальма на газ і трохи натисніть на неї. Не потрібно рушати занадто різко. Плавно натискайте на педаль гальма, поки не наберете потрібну швидкість.

6.

Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху: зупиняйтеся на червоне світло і перед знаками «СТОП», коли потрібно поступайтеся дорогу іншим учасникам руху і дотримуйтесь швидкісний режим. Переконайтеся, що ви контролюєте простір навколо автомобіля і бачите всі інші машини. Будьте готові в будь-який момент зупинитися - ви ніколи не можете точно сказати, що в наступну секунду зробить водій їде перед вами автомобіля.

7.

Припаркуйтеся. Не забудьте перевести важіль КПП в положення P і вимкнути запалювання.{/LikeAndRead}