Як їздити в сніг


Отже, на вулиці сніг, а ви є одним з тих нещасних, яким потрібно їхати на роботу. Дивно, що багато людей щиро вірять, що вони знають, як правильно їздити в таку погоду. По правді кажучи, більшість водить огидно, якщо є хоча б 1 мм снігу на землі. Ось декілька порад про те, як слід їздити в сніг і дощ.

1.


Прибирайте сніг зі всіх вікон, і особливо з даху вашого автомобіля!
По-перше, якщо не чистити автомобіль належним чином, а тільки шкребти маленький гурток перед водійським сидінням, ви зможете бачити лише перед собою. Тому обов'язково потрібно очистити сніг з переднього і заднього скла, а також очистити бічні дзеркала. Найкраще прибрати все, так як, якщо ви залишите сніг на даху автомобіля, при русі щільний верхній шар снігу може впасти на інші автомобілі і пошкодити їх.

2.


Будьте обережні. Рухайтеся повільно і не поспішайте. При прискоренні автомобіль може занести!

Не думаю, що ви хочете спровокувати нещасний випадок. Тому, коли перед вами їде автомобіль, натискайте на газ злегка. Уникайте зіткнень і робіть все для безпеки, багато хто не вчасно натискають на гальма і врізаються в "передній" автомобіль. І багато хто не знижують швидкість, внаслідок чого виявляються в кюветі.

3.

Позашляховики не захищають від поганої погоди, а тільки допомагають у певних обставинах!

Багато власників позашляховиків вважають себе королями доріг і думають, що їх ніщо не зупинить. Тому вони їздять з великою швидкістю, безладно "міняючи" смуги. А адже саме це збільшує ризик потрапити в аварію. Їздити потрібно так, як і більшість автомобілів на дорозі, на якій ви їсте в даний момент. Не треба рухатися агресивно і на близькій відстані від інших автомобілів.

4.

Це є досить серйозним питанням, в якому жартувати не варто, однак, якщо ви зосередитеся, вам буде не так важко їздити!
Якщо ви будете слідувати і не робити того, що не потрібно, то ви убезпечите себе та інших людей.
{/LikeAndRead}