Як завести автомобіль від зовнішнього джерела живлення


Ця стаття пояснить, як запустити автомобіль з розрядженим акумулятором від зовнішнього джерела.

1.


Підведіть транспортний засіб з хорошою батареєю досить близько до автомобіля, який потребує допомоги, так, щоб кабелі легко досягли обох транспортних засобів.

2. Підніміть капот на обох транспортних засобах, надіньте захисні окуляри і рукавички.

3.


Типовий автомобільний акумулятор.
Огляньте виряджену батарею, щоб визначити, який контакт - позитивний і який - негативний, і з'єднайте кабелі відповідно. Позитивний позначений знаком плюс (+) і червоним кольором. Негативний позначений мінусом (-) і чорним або синім кольором. Всіляко уникайте торкання кабелів один одного, як тільки вони будуть під'єднані до батареї.

4.

Тепер ви можете підключити інший кінець кабелю до робочої батареї. Моя порада - спочатку підключати негативний або чорний, потім позитивний або червоний.
{LikeAndRead}

5.

Переконайтеся, що кабелі не лежать на двигуні або вентиляторі ні однієї з машин. Спочатку заведіть машину з зарядженим акумулятором, нехай попрацює пару хвилин. Тепер ви напевно зможете завести автомобіль з яка сіла батареєю.

6.

Як тільки ви завели автомобіль з розрядженим акумулятором, Ви можете роз'єднати кабелі від обох транспортних засобів по одному. Знову ж переконайтеся, що кінці кабелів не торкнуться один одного, поки з іншого боку вони підключені.{/LikeAndRead}