Як завести машину в мороз


На те, щоб завести машину в морозний зимовий ранок, може знадобитися чимало часу. Єдиний спосіб запобігти цю проблему - подбати про машину заздалегідь.

1.


Для початку, переконайтеся, що ваша машина належним чином підготовлена і до зимових умов взагалі, і до ранкового морозу зокрема. Необхідно залити антифриз, також незайве буде змінити звичайне масло на зимове.

2.


Перш ніж нагряне зима, подбайте, щоб акумулятор функціонував на повну силу. Замерзлий акумулятор не дозволить завести машину в мороз. Варто укрити його від холоду, щоб він не замерз.

3.

Щоб вночі мотор залишався теплим, скористайтеся невеликим обігрівачем. Якщо не хочете, щоб обігрівач працював всю ніч, можете включити його за кілька годин до поїздки.

4.

Якщо ви зробили все можливе для того, щоб завести машину, і все ж не досягли успіху, швидше за все, у вас сів акумулятор. Вам буде потрібно підключити акумулятор від іншої машини або викликати техдопомогу. Після того, як машина все-таки заведеться, потрібно включити піч і приділити 10 хвилин на прогрів всіх механізмів.
{/LikeAndRead}