Як завести машину взимку


Запуск двигуна взимку насправді нічим не відрізняється від запуску в будь який інший час року. Однак, щоб бути впевненим, що він заведеться, потрібно зробити деякі дії. Несприятливі зимові умови значно збільшують навантаження на акумулятор, охолоджуючу рідину, масло та інші компоненти і рідини, призначені для роботи в більш м'яких умовах. Правильна підготовка машини до зимового періоду гарантує, що він буде запускатися, не дивлячись ні на які погодні умови.

1.


Якщо ви не можете дозволити собі розкіш обігрівається гаража, встановіть на своїй машині підігрівач. Підігрівач - це електричний пристрій, призначений для нагріву двигуна. Виходи підігрівача підключаються до роз'ємів двигуна, після чого обігрівач може підтримувати теплими моторне масло, охолоджуючу рідину і акумулятор. Обігрівачі досить дешеві, але що дається ними впевненість в тому, що ви зможете дістатися до місця призначення - безцінна.

2.


Заздалегідь, до холодів перевірте стан акумулятора. У холодну пору року акумулятору потрібно більший струм, щоб провернути стартер щодо рульового колеса і запустити двигун. Щоб завести практично будь-який двигун в теплу або прохолодну погоду, потрібно всього кілька сотень ампер, однак і вони стануть серйозним випробуванням для практично розрядженого старого акумулятора, і спроба запуску в результаті може закінчитися невдачею.

3.

Перевіривши акумулятор, вирушайте до місцевого сервіс і перевірте генератор і всю електрику. Багато портативні тестери дозволяють перевіряти не тільки акумулятори - вони здатні визначити, чи є проблеми в електриці. Нехай тестери не можуть перевірити стан стартера, зате зможуть визначити, чи є щось ще крім акумулятора, що є причиною проблем при запуску. Завданням генератора є заповнення електричного заряду акумулятора, але він не здатний зарядити його повністю.

4.

Перевірте температуру і pH-баланс антифризу. У що живуть в районах з суворою зимою є звичка доливати чистий антифриз. В результаті, так само, як і в разі нестачі антифризу, його ефективність може зменшитися. Правильна суміш води і антифризу забезпечить потрібний для машини pH-баланс і температуру. Багато моделей автомобілів вимагають суворо певний вид антифризу, тому потрібно переконатися, що використовується відповідний. Зверніться до діаграми властивостей рідини в додається до антифризу інструкції.
{LikeAndRead}

5.

Додайте в бочок омивача ізопропілового спирту або використовуйте спеціальні зимові рідини. Літня рідина для омивача лобового скла взимку замерзне і унеможливить використання омивача. Тому на зимовий час в омивач потрібно заливати спеціальні зимові рідини. Нехай стан омивача і може здатися куди як менш важливим, ніж запуск двигуна, проте немає нічого більш небезпечного, ніж вести машину, коли ви не можете нормально бачити. Перевірте двірники на наявність тріщин і розривів і при необхідності замініть їх.

7.

Щоб завести машину, як зазвичай, поверніть ключ у замку запалювання. Якщо дуже холодно, процес може йти дуже мляво. Однак, встановлений підігрівач практично не повинен доставляти вам приводи до невдоволення. Якщо все-таки виникли проблеми і двигун не запустився, можна спробувати зарядити акумулятор, підключивши до нього зарядний або пусковий пристрій.

8.

Почекайте якийсь час, перш ніж пробувати знову завести двигун. Повторювані спроби провернути двигун швидко нагріють стартер, в результаті чого він може перестати нормально працювати. У холодну пору стартер швидко остигає, але безперервне розкручування може перегріти його і навіть вивести з ладу.

9.

Якщо завести двигун все ще не вдалося, один або два рази натисніть на газ, щоб подати бензин в інжектори. Автомобілям з уприскуванням палива це не потрібно, але іншим подача бензину може допомогти запустити мотор. Не тисніть на газ занадто довго - в цьому випадку ви можете переповнити інжектори, в результаті чого з запалюванням можуть виникнути проблеми.{/LikeAndRead}