Як уникнути аварії в ожеледь


Кілька корисних порад, щоб уникнути небезпеки при ожеледі.

1.


Не поспішайте, плануйте поїздку!
Завжди плануйте Вашу поїздку заздалегідь. Заздалегідь уточнюйте прогноз погоди, щоб уникнути поспіху вранці. Якщо на дорогах ожеледь або Ви збираєтеся їхати по проселочним або маловикористовуваній дорогах, запасіться часом, виїжджайте заздалегідь, щоб їхати спокійно.

2.


Не відволікайтеся.
Перед виїздом, зігрійте салон свого автомобіля, добре очистіть машину від снігу та льоду, особливо на передньому і вітрових стеклах, щоб під час руху Ваш огляд ні обмежений. Заздалегідь увімкніть свою улюблену радіостанцію, щоб не відволікатися в дорозі на регулювання радіоприймача або зміну CD дисків.

3.

Небезпека на сільських дорогах.
Путівці, місцеві дороги - не завжди кращий вибір для маршруту. Частенько місцеві дороги забувають прибирати або прибирають в останню чергу, оскільки по них рідко хто їздить - на відміну від головних доріг, шосе, які чистять в першу чергу, щоб попередити затори. Не забувайте про це і прокладайте більш безпечний маршрут.

4.

Ожеледь на дорогах.
Будьте особливо обережні при наближенні до знаків "Стоп" і перехресть. У цих місцях найчастіше автомобілісти починають ковзати і можуть вилетіти на смугу зустрічного руху, врізатися в інший автомобіль або іншу перешкоду. Якщо Ваш автомобіль почав ковзати, приберіть ногу з педалі гальма і постарайтеся уникнути зіткнень, навіть якщо Ваш автомобіль виїде за межі проїжджої частини.
Коли я їду по дорозі з ожеледицею, я намагаюся їхати так, щоб принаймні одна сторона машини рухалася по дорозі без льоду, якщо, звичайно, це можливо.
На поворотах, також не тисніть на гальма, дайте машині спокійно ковзати, це краще, ніж повністю втратити над нею контроль.{/LikeAndRead}