Як не заснути за кермом


Поїздки на машині на довгі відстані можуть бути надзвичайно нудними, особливо для тих, у кого був насичений день. Що буде, якщо заснути за кермом під час їзди? Нещастя. Прочитайте наступні поради, які допоможуть вам уникнути подібної біди під час поїздок і на короткі і на довгі дистанції.

1.


Їжте такі продукти, як яблука, насіння або лимони. Щоб уникнути сну під час водіння, спробуйте їсти кислі або хрусткі продукти, які будуть постійно порушувати ваші смакові рецептори. Під час вживання чого-небудь невеликого за розміром, переконайтеся, що їсте по одній штучці за раз, так ви будете більш активні.

2.


Візьміть чашку гарячої кави! Завжди тримайте під рукою напій, коли відчуваєте, що починаєте засипати. Кава подіє краще, оскільки в ньому є кофеїн, проте будь-який напій буде працювати, тому що бажання піти в туалет після випитого буде тримати вас у стані бадьорості.

3.

Збільште гучність! Під час поїздок в автомобілі краще слухати музику, яка вам не подобається. Ні, не слухайте типовий репертуар для стояння в вялотекущей пробці, це тільки приспить вас, зараз прийшов час для важкого року!

4.

Опустіть вниз скло: пориви холодного повітря під час водіння обов'язково змусять вас прокинутися. Якщо ви починаєте відчувати, що занурюєтеся в сон, опустіть скло і, якщо можливо, скло з боку пасажира.
{LikeAndRead}

5.

Їжте лід: споживання льоду, безсумнівно, освіжить вас! Це може здатися дивним для деяких, однак, це дійсно працює. Відчуття холоду потривожить і пробудить Ваші почуття.

6.

Візьміть попутника: якщо ви відчуваєте, що заснете за кермом, візьміть з вами в поїздку того, з ким можна буде підтримувати довгий діалог, що, безсумнівно, не дасть вам заснути!{/LikeAndRead}