Як залишатися уважним за кермом


Водіння сонним і неуважним, так само небезпечно, як і водіння п'яним. Числа важко відстежити, але експерти транспортного департаменту США поділилися скромними підрахунками: 40,000 травм, і 150 загиблих в результаті сонливості водіїв.

1.


Добре виспіться, і сплануйте ваші біологічний годинник так, що б їздити вдень, коли ви найбільше уважні.

2.


Візьміть 10-15 хвилин перерви, що б розімнуться або прогулятися кожні дві години після водіння.

3.

Дозвольте комусь ще вести машину. Розділіть водіння машини на блоки, не більше чотирьох годин для кожного водія.

4.

Регулярно їжте, стежте за рівнем цукру в крові, але дивіться, що саме ви їсте. Шоколадні цукерки не допоможуть. Що б залишатися уважним - треба добре харчуватися.
{LikeAndRead}

5.

Пийте каву або чай (або інші напої, що містять кофеїн), щоб не заснути. Пам'ятайте, що кофеїн не замінює хороший сон.

6.

Не пийте нічого алкогольного.

7.

Уникайте ліків, які викликають сонливість, таких як антигістамінні препарати, деяких антидепресанти, ліків від кашлю, і ліків за рецептом. Якщо на етикетці написано, "не управляти важкою технікою", ви були попереджені не водити машину.

8.

Навчіться розпізнавати сонливість. Серед ознак: ви продовжуєте позіхати, кивання головою, витання думок, ви відчуваєте напругу очей, ваші очі закриваються або вам складно сфокусуватися. Все це означає, що вам потрібно відпочити.

9.

Передохніте, якщо відчуваєте, що ви засинаєте, навіть якщо ви не можете прилягти в ліжко. Вам потрібно звинувачувати навколишнє середовище, але буде більш безпечним протягом півгодини подрімати в замкнутому автомобілі, на узбіччі дороги, ніж продовжувати шлях.{/LikeAndRead}