Як підготувати автомобіль до зими


На носі зима, сніг, ожеледь, тому з'являється необхідність підготувати Ваш автомобіль до різних надзвичайних ситуацій. Крім безлічі речей, які протягом року зазвичай знаходяться у Вас в машині, взимку Вам можуть знадобитися додаткові речі. Немає нічого гірше, ніж застрягти взимку, не маючи навіть лопати, щоб викопати свого залізного коня. Перша і найголовніша річ, яка завжди повинна у Вас бути - почуття міри і розуміння принципів водіння автомобіля при різних погодних умовах.

Чим Вам слід запастися: проводами для акумулятора, ліхтарем, піском, лопатою і вовняними ковдрами.

Холод дуже згубно впливає на акумулятори. На морозі акумулятор автомобіля сяде набагато швидше звичайного. Якщо таке трапилося і Ви не можете завести автомобіль, маючи довгі дроти для акумулятора, Ви завжди можете попросити проїжджаючих автолюбителів "прикурити" - завестися від чужого акумулятора. А з працюючим двигуном Ви зможете вже дістатися до найближчої автомайстерні чи магазину.

Ліхтар теж дуже важливий, особливо для пересіченій місцевості, де можна оступитися, зробивши крок у невидиму в темряві яму. Регулярно перевіряйте батареї в ліхтарі, носіть з собою запасний комплект батарейок.

Пісок має два варіанти застосування. Перший варіант - просто перевезення піску в багажнику. Пісок досить важкий і сильніше навантажує автомобіль ззаду, тим самим поліпшуючи зчеплення задніх коліс автомобіля з поверхнею дороги. Це важливий момент при їзді в ожеледь. Друге застосування піску - використовувати його при увязанія автомобіля в снігу або на льоду. Досить посипати піском лід або вкатаний сніг біля коліс, як автомобіль перестане буксувати і Ви зможете вибратися із засідки. Для цієї ж мети можете спробувати використовувати наповнювач котячого туалету, якщо такий виявився у Вас в автомобілі.

Лопата допоможе Вам відкопати Вашу припарковану машину із замету або відкопати буксують у снігу колеса.

Вовняні ковдри також не менш важливі. Якщо Ваша машина не заводиться, і Ви чекаєте допомоги в холодному автомобілі, ковдри можуть врятувати Вас від смерті або обмороження.{/LikeAndRead}