Як по-ідіотськи водити машину


Сатирична стаття про те, як водити машину, щоб дратувати якомога більше людей.

1.


Чи не пристібайте ремені безпеки.

2. А ще краще, не пристібатися ваш ремінь безпеки і розмовляйте по телефону.

3. Але краще за все, не пристебнути ремінь безпеки, говорити по телефону і їсти бутерброд.

4. Якщо ви досягли успіху у вищеописаних інструкціях, то спробуйте, чи не простягнув ремінь безпеки, розмовляти по телефону, їсти бутерброд і дивитися у дзеркало заднього виду.
{LikeAndRead}

5.


Якщо ж ви досягли успіху в пунктах 1-4, то тримайте кермо колінами. Ви ж не хочете вилетіти з дороги і виглядати ідіотом.

6.

Коли зупиняєтеся на перехресті, чекайте машини, що наближається і виїжджайте перед нею так, щоб їй довелося різко загальмувати, інакше вона може врізатися в вас. Переконайтеся, що ви чекаєте не надто довго і машина в вас не вріжеться, ви ж не хочете влаштувати аварію, а то ви будете виглядати ідіотом.

7.

Якщо водій з пункту 6 наздожене вас і буде робити непристойні жести, то їдьте повільніше.

8.

А коли він почне вас обганяти, показуючи непристойні жести, прискорюйтеся.

9.

Якщо ви їдете по своїй смузі перед перехрестям і хтось перебудовується на неї перед вами, навіть якщо до нього майже кілометр, поставте його на місце. Під'їдьте дуже близько до його заднього бамперу і посігнальте. Зробіть непристойні жести. Нехай вони знають, як ви роздратовані через те, що вони вирішили покататися по вашій смузі.

10.

Якщо ви бачите, що на парковці хтось чекає ось-ось звільняється місця, але не може туди заїхати через те, що машина виїжджає звідти, заїжджайте на це місце з іншого боку і мило посміхайтеся роздратованому водієві.

11.

Коли паркуєтеся, переконайтеся, що машина перетинає лінію сусіднього місця так, щоб там ніхто не зможе припаркуватися, а найкраще ставте машину прямо посередині лінії.

12.

Якщо ви стоїте на перехресті і хочете повернути ліворуч, а позаду вас є ще 5-6 автомобілів, дочекайтеся закінчення світлофора і поверніть так, щоб проїхати встигли тільки ви. Таким чином, ви надасте послугу водіям, які залишилися чекати, адже так вони навчаться терпінню.{/LikeAndRead}