Як провести з користю час, проведений в транспортній пробці


Якщо ви застрягли в пробці і найближчим часом будете змушені стояти на одному місці - це може призвести до зайвого неспокою. Замість того, щоб нервувати, ви можете спробувати зайняти себе чимось корисним. Ось лише кілька ідей, які ви можете втілити в життя за кермом, корисних і безпечних.

1) Якщо ви потрапили в пробку, а у вашій машині разом з вами виявилася вся ваша сім'я, спробуйте пограти в ігри. Заздалегідь пошукайте в літературі або в інтернеті розваги, якими ви зможете зайняти себе і своїх близьких. Це можуть бути, наприклад, ігри в слова.

2) Виконуйте прості вправи, напружуючи поперемінно різні групи м'язів, коли ви сидите за кермом. Це сприятиме циркуляції крові по всьому тілу, тренуванні м'язи і зніме напругу.

3) Подумки складіть список всіх справ, які ви зробили протягом дня або список найбільш вдалих справ, якими ви залишилися задоволені. Це не тільки може допомогти організувати думки, але і дозволить вам погорду собою.

4) Якщо з вами в машині виявився супутник, час, проведений в пробці, може бути корисним для розмови на різні теми та обговорення питань, що не вимагають конфіденційності.

5) Подивіться по сторонах на автомобілістів - товаришів по нещастю.
Ми впевнені, в більшості випадків, на їхніх обличчях ви побачите таке ж невдоволений вираз обличчя, як і у вас. Спробуйте зробити зусилля і подумайте, що це такі ж люди, як і ви: вони теж виявилися заручниками ситуації. Посміхніться або хоча б знизайте плечима; така своєрідна підтримка підніме настрій і вам і людям, які опинилися поряд з вами. У відповідь ви отримаєте таку ж посмішку.

6) Якщо ви будете змушені простояти в пробці тривалий час через
нещасного випадку, аварії або ремонтних робіт, і вам не потрібно буде концентрувати увагу на русі на деякий час, ви можете використовувати цей момент для того, щоб навести порядок у своїй машині. Робіть це тільки будучи повністю переконаним, що вам належить довго стояти з заглушеним двигуном.

7) Слухайте музику або аудіокниги, ваші руки при цьому повинні бути вільні на випадок, якщо потрібно буде рухатися вперед на машині.

8) Є багато способів, щоб зайняти себе під час транспортного колапсу. Ви навіть можете витратити частину цього часу для складання списку ваших власних ідей з приводу розваг на випадок, якщо знову опинитеся в транспортній пробці.{/LikeAndRead}